Novinky

10 Únor

ELKO EP & ISE! Již po páté!

I v letošním roce nemůžeme chybět na mezinárodní výstavě Integration System Europe, která je zaměřena na nové technologie, měření energií a integraci třetích stran. Výstava probíhá od 9. do 12. února v Amsterdamu a stejně jako v předchozích letech je náš stánek umístěn v hale 1, stánek Q75.

Více
20 Leden

Konfigurátor pro LARA Radio a LARA Intercom

Řešili jste někdy otázku centrální audio-video (AV) techniky vaší domácnosti, firmy, hotelu, restaurace, kavárny? Nebyli jste si jisti cenou, barvou, tvarem, sladěním v interiéru? Ztrácíte čas listováním katalogy a ceníky? Už nemusíte. Vše si rozhodnete a promyslíte z pohodlí vašeho domova či kanceláře!

Více
14 Leden

Aplikace iNELS Home Control v novém kabátě!

Aplikace iNELS Home Control Vám umožňuje intuitivním způsobem ovládat technologie a spotřebiče ve Vašem domě prostřednictvím Vašeho chytrého telefonu. Aplikace je prostřednictvím chytrého telefonu spojena s chytrou RF krabičkou, která dál komunikuje s prvky iNELS RF Control.

Více
18 Prosinec

Veselé Vánoce!

Vážení obchodní přátelé, dovolte nám, abychom vám upřímně poděkovali za spolupráci v minulém roce a popřáli Vám hodně spokojenosti a úspěchů v novém roce!

Více
14 Prosinec

Ostatní jen přeprodávají...My však navíc vyvíjíme a vyrábíme sami!

Každý se ptá dodavatele: „Odkud to je? Kdo to vyrábí?“

Více

Nezávislá poptávka iNELS

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.