Smart Home photo

Když si technologie ve vašem bytě navzájem rozumí

K dosažení skutečných úspor
a efektivního řízení budov
je potřeba propojit všechny technologie
mezi sebou včetně jejich komunikace.
Všechno toto může být dosaženo
prostřednictvím systému iNELS!

Pusťte si chytré technologie až domů.

Změňte svůj "obyčejný" byt na smart home snadno a rychle

Ať už vás k pořízení chytrého domu vede jakákoli motivace, je pravdou, že smart technologie iNELS vám dokážou nabídnout to, co ty obyčejné neumí. Z vašeho bytu nebo domu se velmi rychle a jednoduše stane bezpečný, úsporný a plně automatizovaný objekt.

Nabídneme vám neomezený dohled nad vaším domem pomocí systému bezpečnostních kamer, vzdálenou kontrolu všech prvků v systému, včetně osvětlení, vytápění nebo elektronických spotřebičů, komfortní ovládání celého objektu pomocí různých nástrojů, zahrnujících dotykové nástěnné ovladače, bezdrátové klíčenky, mobilní telefony, tablety nebo chytré televize.

Systémy iNELS jsou plně variabilní, závisí jen na vás a vašich představách. Pro stávající budovy můžete využít typ bezdrátové elektroinstalace, čímž si ušetříte zbytečné stavební zásahy. Naopak, pokud stavíte nebo rekonstruujete od základu, můžete využít sběrnicovou elektroinstalaci.

Reference

Hotel Radisson

+ +

Hermitage Museum

+ +

Dvorec sporta Megasport

+ +

Napište nám

iNELS Group
Kolbenova 942/38a, 190 00, Praha 9 - Vysočany

+ 420 277 000 700

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.