ELKO EP & ISE! Již po páté!

I v letošním roce nemůžeme chybět na mezinárodní výstavě Integration System Europe, která je zaměřena na nové technologie, měření energií a integraci třetích stran. Výstava probíhá od 9. do 12. února v Amsterdamu a stejně jako v předchozích letech je náš stánek umístěn v hale 1, stánek Q75.

A na co se můžete těšit?

iNELS & třetí strany

Řešení iNELS nabízí uživateli jeden ovladač pro všechny technologie v domě nebo budově. Zákazník tím získává možnost centrálního a vzdáleného dohledu nad celým systémem. Abychom mohli nabídnout skutečně ucelené řešení, integrujeme neustále další a další protokoly zařízení a systémů.

iNELS & Energy Management

Představujeme Vám revoluční způsob měření energií prostřednictvím iNELS a to bezdrátovou nebo sběrnicovou technologií. Vyhodnocování probíhá v reálném čase a dokáže ušetřit nemalé náklady na energie. Hlavní výhody: měření spotřeby elektřiny, plynu a vody; instalace na Vaše stávající měřidla; bez nutnosti stavebních úprav; zobrazení v aplikaci Vašeho chytrého telefonu; připojení až 140 měřidel do systému

iNELS BUS iNELS & Guest Room Management System

iNELS řešení pro Guest Room Management System nabízí designový Corridor Room Status Panel se čtečkou RFID karet a Touch panel s možností ovládání osvětlení, HVAC, hudby a scén. iNELS je také možné propojit s PMS (Property Management Systems) jako Fidelio a Opera.

iNELS & CUE

Ano, to je řešení nabízející propojení až 32 centrálních jednotek iNELS. To je pak vhodné řízení velkých projektů např. kancelářských budov, zasedacích místností nebo přednáškových sálů, včetně např. rezervačního systému pro tyto prostory.

iNELS & DALI, DMX

Vyvinuli jsme jednotku EMDC-64M - bránu mezi systémem iNELS a digitálními protokoly pro řízení osvětlení DALI a DMX. Pomocí iNELS je díky tomu nyní možné řídit až čtyři tisíce svítidel rozdělených do individuálně přizpůsobitelných zón, řízených dle časových režimů a intenzity slunečního svitu, což dohromady efektivně působí na snižování nákladů na energie.

A mnohé další! Neváhejte nás proto navštívit. Na veletrhu jsme pro Vás až do pátku k dispozici v hale 1, stánek Q75.

Nezávislá poptávka iNELS

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.