Hotel photo

První ovladač,
se kterým si
hosté dobře
rozumí!

Osvětlení, vytápění, hudba, TV
to vše v jednom ovladači!

iNELS řešení pro hotelové pokoje

S komplexním a profesionálním řešením iNELS dokážete nabídnout hotelovým hostům ten správný zážitek

Implementací systému iNELS Hospitality pozvednete svůj hotel management na novou úroveň. Navodíte na dálku tu správnou atmosféru již ve chvíli, kdy dochází k registraci hosta na recepci. Ten přichází do předem připraveného pokoje. Naopak po ukončení pobytu systém funkcí Vše vypnout odpojí spotřebiče a šetří náklady na vytápění nebo chlazení.

Dotyková ovládací jednotka instalovaná v každém pokoji nabízí ovládání všech prvků v pokoji. Jedním kliknutím tak má host pod kontrolou vytápění a klimatizaci, koriguje si osvětlení, rolety nebo připojené elektronické spotřebiče.

Pro velmi snadný přístup disponuje systém držákem karet s RFID čtečkou. Přítomnost karty uvede celý pokoj do provozu. Host pomocí držáku komunikuje s pokojovou službou, objedná si úklid nebo informuje, že nechce být rušen.

Systém iNELS Hospitality je velmi variabilní, hodí se do malých i velkých hotelových komplexů. Je vhodný pro existující budovy, stejně jako ty nově budované.

Reference

Hotel Radisson

+ +

Hermitage Museum

+ +

Dvorec sporta Megasport

+ +

Napište nám

iNELS Group
Kolbenova 942/38a, 190 00, Praha 9 - Vysočany

+ 420 277 000 700

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.