Novinky

07 Březen

Middle East Electricity 2016 je úspěšně za námi!

1. března 2016 se oficiálně otevřely brány 41. ročníku elektro výstavy Middle East Electricity v Dubaji ve World Trade Centre a my se tohoto veletrhu již po páté účastnili.

Více
04 Březen

Light + Building 2016

rádi bychom Vás touto cestou pozvali na přední světový veletrh Light + Building, který se uskuteční od 13. do 18. března 2016 na výstavišti Messe Frankfurt ve Frankfurtu nad Mohanem. 

Více
10 Únor

ELKO EP & ISE! Již po páté!

I v letošním roce nemůžeme chybět na mezinárodní výstavě Integration System Europe, která je zaměřena na nové technologie, měření energií a integraci třetích stran. Výstava probíhá od 9. do 12. února v Amsterdamu a stejně jako v předchozích letech je náš stánek umístěn v hale 1, stánek Q75.

Více
20 Leden

Konfigurátor pro LARA Radio a LARA Intercom

Řešili jste někdy otázku centrální audio-video (AV) techniky vaší domácnosti, firmy, hotelu, restaurace, kavárny? Nebyli jste si jisti cenou, barvou, tvarem, sladěním v interiéru? Ztrácíte čas listováním katalogy a ceníky? Už nemusíte. Vše si rozhodnete a promyslíte z pohodlí vašeho domova či kanceláře!

Více
14 Leden

Aplikace iNELS Home Control v novém kabátě!

Aplikace iNELS Home Control Vám umožňuje intuitivním způsobem ovládat technologie a spotřebiče ve Vašem domě prostřednictvím Vašeho chytrého telefonu. Aplikace je prostřednictvím chytrého telefonu spojena s chytrou RF krabičkou, která dál komunikuje s prvky iNELS RF Control.

Více

Napište nám

ELKO EP s.r.o.
Palackého 493, 769 01 Holešov

+420 720 705 772

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.