Novinky

26 Květen

Dubaj, Rijád - představení vize pro Blízký Východ

Chytré domy ovládané pomocí mobilu a vize dalšího rozvoje inteligentních hotelů. To byla dvě hlavní témata, která jsme představovali na arabském poloostrově v rámci setkání s místními partnery.

Více
25 Květen

Dagmar Kuchtová otevřela novou zkušební laboratoř ELKO EP

Generální ředitelka Svazu průmyslu Dagmar Kuchtová dne 26.5.2016 slavnostně přestřihla pásku od nové zkušební laboratoře ve společnosti ELKO EP. Investice za šest milionů korun umožní testovat výrobky již při samotném vývoji a splnit nejvyšší požadavky kvality pro všechny trhy. Stihla už ale také poukázat na jedno nepříjemné překvapení.

Více
24 Květen

Přijďte se k nám podívat!

V sobotu 4. 6. 2016 máte od 9.00 do 12.00 jedinečnou příležitost prohlédnout si chod společnosti ELKO EP a na vlastní oči vidět, jak vznikají výrobky časových relé, schodišťových automatů, bezdrátového ovládání i sofistikovaného systému inteligentní elektroinstalace iNELS  BUS System.

Více
17 Květen

Česká stopa u vítězky Eurovize

Jamala má „chytrou domácnost“ od ELKO EP

Více
16 Květen

Inteligentní elektroinstalace iNELS podpoří rozvoj „chytrých měst“

Holešovská společnost ELKO EP, která vyvíjí a vyrábí inteligentní elektroinstalace iNELS, se rozhodla stát partnerem Smart City Institutu (SCI) – neziskového ústavu podporujícího a vytvářejícího prostředí pro takzvaná „chytrá města“. 

Více

Nezávislá poptávka iNELS

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.