Reference

Komerční budova

iNELS nachází stále více využití také v široké sféře komerčních budov od obchodů, kanceláří a restaurací až po nemocnice či historické budovy. Důraz je kladen na jednoduché ovládání, efektivní využití energií a bezpečnost provozu.

Zubní ordinace v Rumunsku

Přidáno: 27. 6. 2023

Je obecně známo že společnost ELKO EP, jež je výrobcem široké škály elektronických produktů a inteligentního systému iNELS se zaměřuje na různé zahraniční trhy. Ale co takové Rumunsko?

Málo kdo ví, že s 20 miliony obyvatel je Rumunsko 8. největším a 6. nejlidnatějším členským státem a od roku 2000 zaznamenává značný ekonomický růst, od roku 2017 dokonce největší v EU. Je zřejmé, že rumunský trh nezadržitelně roste a pro zahraniční firmy se stává stále více zajímavějším. Společnost ELKO EP nezůstává stranou.

Jasným důkazem jsou projekty, na kterých se společnost ELKO EP se svým chytrým systémem iNELS podílí. Ve spolupráci s partnerskou firmou SC AUTOMATIC SMART DEVICE SRL , která je výhradním dodavatelem systému iNELS BUS na Rumunském trhu, ELKO EP realizuje několik lukrativních zakázek. Jednou z takových zakázek je instalace systému INELS v zubní ordinaci ve městě Arad na západě Rumunska. Chytrá ordinace zvládne mnoho rutinních úkolů – řídí vytápění, optimalizuje světelnou pohodu, postará se o spotřebiče, zabezpečí budovu zvenku i zevnitř. Vše dokáže nastavit sama na základě dat, ale neustále jste to vy, kdo všechno řídí. Více než tisíc slov Vám projekt přiblíží samotné video.

Díky inteligentnímu systému iNELS je v ordinaci zcela pod kontrolou osvětlení, teplota či žaluzie (závěsy). Všechny tyto prvky můžete ovládat pomocí telefonu, tabletu, ale nezapomíná se ani na klasické vypínačové ovládání, které zajišťují luxusní skleněné spínače na zdích. Tyto jednotlivé prvky ocení nejen doktoři a zdravotní sestry, ale i samotní hosté.

Nezávislá poptávka iNELS

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.