Reference

Hotel

iNELS ve formě GRMS (řešení pro ovládání hotelového pokoje) umožňuje nejen řízení osvětlení, 
klimatizace nebo příchodu na pokoj, ale často řídí také hudbu a televizi.

Sruby pod Chopkom Horná Lehota, Slovensko

Přidáno: 21.02.2020

Sruby pod Chopkom v atraktivní turistické oblasti, kde najdete nejen krásnou krajinu, ale i naše RF ovládání topení. Realizován zde byl soubor pěti chat, kde je v přízemích řešeno podlahové vytápění a na patře radiátory. Topení je řízeno aplikací na dálku a ovládá všech
10 topných obvodů. 

Přízemí a poschodí jsou dva samostatné okruhy. Teplota je snímána pomocí prvku RFTC-10/G a spínání oběhového čerpadla pro daný okruh probíhá pomocí RFUS-61. Celkem zde najdete 20 prvků
a 10 okruhů.

Ve srubech řídíme:

  • HVAC

Realizace: ELKO EP Slovensko

Výrobky použité v instalaci

 PS3-100/iNELS

PS3-100/iNELS

Zdroj PS3-100/iNELS slouží k napájení centrálních jednotek a externích masterů v rámci sběrnicové elektroinstalace iNELS.

Do e-shopu
eLAN-RF-003

eLAN-RF-003

Chytrá RF krabička Vám umožňuje ovládat elektroinstalaci chytrým telefonem, hodinkami Samsung Gear S2, PC, tabletem nebo SMART TV.

Do e-shopu
RFTC-10/G

RFTC-10/G

Jednoduchý regulátor v designu LOGUS90 měří teplotu prostoru interním senzorem a na základě nastavené teploty posílá povel k ovládání vytápění.

Do e-shopu
WSB3-20

WSB3-20

Nástěnné ovladače s krátkocestným ovládáním WSB3-20 jsou základním a velmi oblíbeným prvkem (ovladačem) v systému iNELS.

Do e-shopu
Termopohon TELVA

Termopohon TELVA

Termoelektrický pohon TELVA je určen pro zónovou nebo individuální regulaci podlahového a radiátorového teplovodního vytápění.

Do e-shopu
RFUS-61

RFUS-61

Spínací prvky se zvýšeným krytím IP 65 jsou určeny pro montáž do náročných prostředí: prašná a vlhká, venkovní prostory, sklepy, skleníky, kotelny, jímky a zásobníky, chladicí boxy.

Do e-shopu
RF Touch-B

RF Touch-B

Bezdrátová dotyková ovládací jednotka RF Touch je centrálním ovládáním pro vytápění, spínání elektrospotřebičů a zařízení, stmívání světel, ovládání žaluzií.

Do e-shopu

Nezávislá poptávka iNELS

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.