Zahrádkáři pozor! Zasaďte si pár chytrých produktů.

Horké teploty vzaly útokem naší krásnou republiku. To značí nejvyšší čas vysadit si pár chytrých produktů na Vaší zahrádce, pergole nebo kolem bazénu. Přinášíme drobnou inspiraci, kde začít, jak správně postupovat a jak dosáhnout maximální automatizace, efektivity a bezpečí.

Bazén

Nejpopulárnější částí zahrady je bezesporu bazén, především za horkých letních dní. Jako odborníci na elektro vám poradíme s jeho automatizací.

Máte například elektrické zastřešení bazénu, osvětlení, čerpadla nebo filtry, vždy od jiné firmy? Největší přínos řešení iNELS spočívá v propojení všech těchto prvků dohromady. Nyní je dokážete spojit do chytrého celku a ovládat jedním povelem klíčenky nebo ovladače na stěně. Klik, otevírá se kryt bazénu. Klik, bazénová filtrace jede. Klik, osvětlení vytváří příjemnou atmosféru.

Základ tohoto systému tvoří univerzální spínací prvek RFSA, který lze připojit právě k jednotlivým elektronickým mechanismům. Vzdálené ovládání zajistí buď bezdrátová klíčenka RF Key, nebo tlačítkový nástěnný ovladač RFWB-20/G.

Terasa a pergola

Příjemné automatizované sezení si můžete bez problémů zařídit i na terase nebo pergole. Základem je jediný kabel přivádějící elektriku. Vše ostatní už řešíme bezdrátově, kdy do hry vstupuje náš spínací prvek RFUS-61 nebo spínaná zásuvka RFOSC-61.

V kombinaci s klíčenkou RF Key nebo venkovním ovladačem RFOWB-20, který lze umístit prakticky kdekolimůžete ovládat připojené prvky (vrata, světla, čerpadla nebo pumpy) přímo z terasy, pergoly nebo posezení u bazénu.

Všechny tři produkty vyrábíme ve zvýšeném krytí IP65, nemusíte se tedy obávat nepřízně počasí v podobě silnějších dešťů.

Spolehlivé včasné zavlažování

Výrazně ulehčit si na zahradě můžete i zavlažování, a přiblížit se tak vysněné bohaté a chutné úrodě. Pomocí iNELS technologií lze závlahu například ovládat pomocí času. Moc dobře víme, že nejlepší je zálivka hned po ránu nebo večer. Díky chytré krabičce e-LAN a spínacím prvkům řady RFSA si můžete správný čas nastavit přesně tak, jak si to situace žádá.

Vášniví zahradníci ocení také možnost hlídat intenzitu závlahy. V produktovém portfoliu nabízíme detektory, které za pomocí sond monitorují, zda je půda mokrá od deště a je tedy třeba zavlažování vůbec spustit. Celý postup konkrétně popisujeme v tomto článku.

Nezávislá poptávka iNELS

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.