Reference

Komerční budova

iNELS nachází stále více využití také v široké sféře komerčních budov od obchodů, kanceláří a restaurací až po nemocnice či historické budovy. Důraz je kladen na jednoduché ovládání, efektivní využití energií a bezpečnost provozu.

Xenex Žilina, Slovensko

Přidáno: 06.02.2019

Administrativní budova XENEX je vlastním projektem stejnojmenné stavební firmy, která má poskytnout nové administrativní prostory stále se rozšiřující společnosti. Projekt počítal nejen s novým vlastním zázemím, ale také dalšími obchodními a skladovými prostory, které budou nabídnuty případným zájemcům.

Nový objekt měl splňovat nejnáročnější požadavky nejen na bezpečnost, komfort ovládání a úsporu nákladů na běžný provoz, ale také být kladen důraz na životní prostředí.

To vše se podařilo díky spolupráci se slovenskou pobočkou společnosti iNELS, která díky svým mnohaletým zkušenostem mohla nabídnout perfektní řešení všech zadaných požadavků. V každé kanceláři, v každé místnosti je možné individuální nastavení teploty, intenzity osvětlení, venkovních žaluzií či klimatizace.

V budově ovládáme:

  • osvětlení
  • HVAC
  • přístup

Realizace: ELKO EP Slovensko

Výrobky použité v instalaci

CU3-02M

CU3-02M

CU3-02M je centrální jednotkou systému iNELS a je prostředníkem mezi uživatelským programovým prostředím a ovladači, jednotkami a aktory připojenými na sběrnici.

Do e-shopu
 PS3-100/iNELS

PS3-100/iNELS

Zdroj PS3-100/iNELS slouží k napájení centrálních jednotek a externích masterů v rámci sběrnicové elektroinstalace iNELS.

Do e-shopu
RFJA-12B

RFJA-12B

Spínací prvek pro žaluzie je určený pro spínání pohonů rolet, žaluzií, markýz, garážových vrat, bran apod.

Do e-shopu
EST3 - černá/šedá

EST3 - černá/šedá

Ovládací jednotka s dotykovým displejem EST3 je vhodným ovládacím prvkem systému iNELS v místech, kde je požadováno ovládání více zařízení. Jednotka nahrazuje několik ovladačů a umožňuje tak minimalizovat počet vypínačů na zdi.

Do e-shopu
WSB3-40

WSB3-40

Nástěnné ovladače s krátkocestným ovládáním řady WSB3-40 jsou základním a velmi oblíbeným prvkem (ovladačem) v systému iNELS

Do e-shopu
DMD3-1

DMD3-1

DMD3-1 je kombinovaný detektor určený k montáži do stropu.

Do e-shopu
SOU-1

SOU-1

Soumrakové spínače s externím fotosenzorem pro spínání pouličního a zahradního osvětlení, osvětlení reklam, výloh, kanceláří a hal na základě úrovně intenzity okolního světla.

Do e-shopu

Nezávislá poptávka iNELS

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.