Reference

Komerční budova

iNELS nachází stále více využití také v široké sféře komerčních budov od obchodů, kanceláří a restaurací až po nemocnice či historické budovy. Důraz je kladen na jednoduché ovládání, efektivní využití energií a bezpečnost provozu.

Úřad vlády v Saudské Arábii Rijád, Saúdská Arábie

Přidáno: 02.12.2019

Veřejné sektory zahrnují veřejné statky a vládní služby, jako je armáda, vymáhání práva, infrastrukturu (veřejné silnice, mosty, tunely, vodovody, kanalizace, elektrické sítě, telekomunikace atd.), veřejná doprava, veřejné vzdělávání, zdravotnictví a ti, kteří pracují pro samotnou vládu.

Ideálním řešením pro úřad vlády je sběrnicová (BUS) instalace. Jeho nespornými výhodami je přímé propojení, snadnější údržba a efektivní a snadná kontrola.

V úřadu vlády řídíme:

  • osvětlení / stmívání  
  • žaluzie / rolety  
  • HVAC
  • kamery

Realizace: Elko EP Saudi Arabia 

Výrobky použité v instalaci

CU3-02M

CU3-02M

CU3-02M je centrální jednotkou systému iNELS a je prostředníkem mezi uživatelským programovým prostředím a ovladači, jednotkami a aktory připojenými na sběrnici.

Do e-shopu
 PS3-100/iNELS

PS3-100/iNELS

Zdroj PS3-100/iNELS slouží k napájení centrálních jednotek a externích masterů v rámci sběrnicové elektroinstalace iNELS.

Do e-shopu
SA3-012M

SA3-012M

Slouží k spínání domácích spotřebičů.

Do e-shopu
IM3-140M

IM3-140M

Jednotka binárních vstupů IM3-140M je určena pro připojení až 14 zařízení s bezpotenciálovým kontaktem.

Do e-shopu
DA3-22M

DA3-22M

Určený k stmívaní ESL, LED a RLC zdrojů světla.

Do e-shopu
WSB3-40

WSB3-40

Nástěnné ovladače s krátkocestným ovládáním řady WSB3-40 jsou základním a velmi oblíbeným prvkem (ovladačem) v systému iNELS

Do e-shopu
BPS3-02M

BPS3-02M

Slouží k impedančnímu oddělení sběrnice BUS od zdroje napájecího napětí.

Do e-shopu

Nezávislá poptávka iNELS

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.