Reference

Komerční budova

iNELS nachází stále více využití také v široké sféře komerčních budov od obchodů, kanceláří a restaurací až po nemocnice či historické budovy. Důraz je kladen na jednoduché ovládání, efektivní využití energií a bezpečnost provozu.

Tilak restaurace Střílky, Česká republika

Přidáno: 24.05.2019

Výsledný pocit z návštěvy restaurace je ovlivňován nejen jídlem samotným, ale také celkovou atmosférou interiéru, jemuž dodává přirozenost také světelná a hudební atmosféra. Obojí dokáže iNELS ovládat do posledního detailu. Nepřímo však také řídí zážitek
z prožitého večera.

Obsluha má možnost centrálně ovládat celou restauraci na dotykovém panelu u baru. O ozvučení celého prostoru se stará multimediální přehrávač LARA.

V restauraci ovládáme:

  • ovládání spotřebičů  
  • osvětlení
  • DALI řízení  
  • GRMS
  • přístup
  • BMS řízení  

Realizace: iNELS Česká republika + René Morong

Výrobky použité v instalaci

CU3-02M

CU3-02M

CU3-02M je centrální jednotkou systému iNELS a je prostředníkem mezi uživatelským programovým prostředím a ovladači, jednotkami a aktory připojenými na sběrnici.

Do e-shopu
 PS3-100/iNELS

PS3-100/iNELS

Zdroj PS3-100/iNELS slouží k napájení centrálních jednotek a externích masterů v rámci sběrnicové elektroinstalace iNELS.

Do e-shopu
RFDEL-71B

RFDEL-71B

Univerzální stmívač s nastavením zátěže slouží k ovládání intenzity světla všech světelných zdrojů (R, L, C, ESL, LED).

Do e-shopu
WSB3-40

WSB3-40

Nástěnné ovladače s krátkocestným ovládáním řady WSB3-40 jsou základním a velmi oblíbeným prvkem (ovladačem) v systému iNELS

Do e-shopu
DLS3-1

DLS3-1

Senzor intenzity osvětlení pro snímání aktuální osvětlenosti.

Do e-shopu
LARA Radio (rádio do zdi)

LARA Radio (rádio do zdi)

Využívá se např. pro ozvučení kuchyní, koupelen, čekáren, kanceláří, recepcí, vstupních hal, operačních sálů či wellness prostorů.

Do e-shopu
GSB3-60/B

GSB3-60/B

Nástěnné ovladače s dotykovým ovládáním řady GSB3 jsou designovým prvkem (ovladačem) v systému iNELS s elegantním a příjemným ovládáním.

Do e-shopu

Nezávislá poptávka iNELS

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.