Sezame, otevři brány, rozviň markýzy a vytáhni rolety

Inovovaný aktor vyvinutý a vyráběný společností ELKO EP umožňuje stávající prvky (brány, vrata, závory, markýzy, rolety, žaluzie…) ovládat jak stávajícími tlačítky a vypínači, tak nově i na dálku, například z pohodlí vaší sedačky nebo z auta při příjezdu domů či do práce.

Navíc nejste odkázáni na jeden ovladač, pořídit je můžete pro všechny členy domácnosti nebo zaměstnance. Takto si můžete jednoduše přidat například vypínače pro ovládání otevírání vjezdové brány nebo garážových vrat třeba na chodbu, případně do recepce ve vašem zaměstnání.

Díky jednoduché integraci prvku RFJA-32 k současným vypínačům může zůstat původní ovládání stejné, čili ani vaše babička se nebude muset bát roztáhnout markýzu nebo pootočit žaluzie. Vy zároveň můžete ta samá zařízení ovládat dálkově klíčenkou (RF-Key) nebo dálkovým ovladačem (RF-Pilot).

Jelikož je systém iNELS plně variabilní, není problém také vše ovládat pomocí aplikace ve vašem smartphonu, chytré televizi nebo dokonce hodinkách Samsung S3, a to díky chytré RF krabičce (eLAN-RF-003).

Bezdrátový spínací prvek RFJA-32 se tak může velmi jednoduše a levně stát další součástí vaší nové chytré domácnosti.

Více informací a technické specifikace naleznete v produktovém katalogu

Napište nám

iNELS Group
Kolbenova 942/38a, 190 00, Praha 9 - Vysočany

+ 420 277 000 700

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.