Realizace pensionu v Lednici

Když se nám dostal do rukou projekt penzionu v Lednici, věděli jsme, že to bude velká výzva, a to nejen pro našeho systémového partnera Sebimont, ale také i pro systém iNELS. Ale to bychom nebyli my, abychom společně nenašli řešení jak splnit náročné zadání této realizace, však posuďte sami:

 1. Rezervace a check-in hostů pouze online
  • Rezervace ubytování
  • Zaslání pinu pro odemčení pokoje a sdílených prostor pomocí SMS
  • Integrace s hotelovým rezervačním systémem PREVIO
 2. Všechny apartmány bude možné ovládat vzdáleně, a to z důvodu, že penzion nemá vlastní recepci a vše se tak bude řídit z nedalekého hotelu.

   Vzdáleně se bude moci ovládat:
  • Topení
  • Otevírání a zavírání střešních oken
  • Osvětlení
  • Klimatizace

 

Technické řešení:

Po rezervaci apartmánu online získá host PIN emailem nebo sms. PIN se bude používat pro přístup jak do apartmánu, tak i do všech sdílených prostor např. kolárna. PINy jsou zadávány pomocí mechanických klávesnic, které komunikují s naším systémem. Systém vznikl integrací iNELS BUS s prvky přístupového systému a hotelovým rezervačním systémem PREVIO.

V rámci návrhu řešení jsme museli myslet na to, že penzion musí být možné řídit centrálně, ale zároveň jednotlivé apartmány připravit na to, že nabízeny k odkupu. Pro tento případ je každý apartmán připraven a může být provozován mimo centrální systém samostatně. To je zajištěno výměnou masteru MI3-02M za miniCU CU3-07M.

V celém objektu jsou využity prvky EFAPEL LOGUS 90 ve stříbrné variantě. V exteriérech jsou umístěny zásuvky s krytím IP44 ze stejné řady.

 

Nezávislá poptávka iNELS

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.