Reference

Komerční budova

iNELS nachází stále více využití také v široké sféře komerčních budov od obchodů, kanceláří a restaurací až po nemocnice či historické budovy. Důraz je kladen na jednoduché ovládání, efektivní využití energií a bezpečnost provozu.

Ranč Hoštálková Hoštálková, Česká republika

Přidáno: 13.12.2019

Z dotykového displeje dokáže ovládat nejen spotřebiče v domě, ale také rozsvítit světlo na dvoře, otevřít bránu či zapnout elektrický ohradník pro koně.

Velmi ho potěšila možnost připojení kamer a také aplikace pro iPhone, přes kterou může všechno ovládat a sledovat kamery, i když není doma, nebo je ve stájích na louce. Velkou výhodou je variabilita,
v případě, že bude potřeba něco přidat.

V neposlední řadě je to i příznivá cena a vůbec možnost takový systém elektroinstalace mít. Některé jednotky (jako například termohlavice) se už díky úsporám téměř zaplatily. 

V objektu ovládáme:

  • ovládání spotřebičů  
  • osvětlení / stmívání  
  • spínání spotřebičů  
  • HVAC
  • kamery

Realizace: iNELS Česká republika

Výrobky použité v instalaci

CU3-02M

CU3-02M

CU3-02M je centrální jednotkou systému iNELS a je prostředníkem mezi uživatelským programovým prostředím a ovladači, jednotkami a aktory připojenými na sběrnici.

Do e-shopu
 PS3-100/iNELS

PS3-100/iNELS

Zdroj PS3-100/iNELS slouží k napájení centrálních jednotek a externích masterů v rámci sběrnicové elektroinstalace iNELS.

Do e-shopu
eLAN-RF-003

eLAN-RF-003

Chytrá RF krabička Vám umožňuje ovládat elektroinstalaci chytrým telefonem, hodinkami Samsung Gear S2, PC, tabletem nebo SMART TV.

Do e-shopu
RFTC-10/G

RFTC-10/G

Jednoduchý regulátor v designu LOGUS90 měří teplotu prostoru interním senzorem a na základě nastavené teploty posílá povel k ovládání vytápění.

Do e-shopu
Connection Server

Connection Server

Prostředník v komunikaci jednotek iNELS BUS System se třetími stranami.

Do e-shopu
ATV-1

ATV-1

Energeticky úsporná termohlavice je programovatelné regulační zařízení topných těles (hlavně radiátorů).

Do e-shopu
iNELS Cam

iNELS Cam

Barevná interiérová kamera D-Link DCS-933L/E, kterou lze snadno propojit kabelem do LAN nebo bezdrátové WiFi sítě.

Do e-shopu

Nezávislá poptávka iNELS

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.