Právě vystavujeme na European Utility Week. Těšíme se na vás!

Vážení obchodní partneři, přátelé a zákazníci,

od 3. do 5. listopadu 2015 vystavujeme na European Utility week, stánek č. 27 (plánek zde).

Na stánku ELKO EP se prezentujeme možnosti hospodaření s energií. Ukážeme Vám snadný způsob, jak měřit spotřebu energie vody, plynu, elektřiny.

Představujeme dvě možná řešení:

Bezdrátové řešení (RF)

Bezdrátové řešení je vhodné pro stávající objekty, kde jsou již měřidla instalovány. Je proto nutné měřené hodnoty nasnímat (bez zásahu do měřidel!) a přenést data do měřicí brány, která je zpracuje a předkládá k vyhodnocení. Způsoby snímání měřidel fungují na principu snímání pulzů, blikání LED, otočení ciferníku nebo jednotkového kolečka. Prostřednictvím převodníku jsou tyto pulzy bezdrátově přenášeny do měřící brány, která je poskytuje přímo pro vizualizaci v aplikaci telefonu, tabletu a nebo je ukládá do Cloudu. 

Sběrnicové řešení (BUS)

Sběrnicové řešení se používá pro rozsáhlé budovy, komerční prostory a nebo bytové domy s větším počtem měřidel (až 140). Měřidla musí být vybavena pulzním výstupem, který je vodičem připojen do jednotky vstupů (14 vstupů). Jednotky vstupů jsou sběrnicí propojeny s centrální jednotkou CU3. Centrální jednotka je prostřednictvím LAN připojena k iMM Serveru, který naměřené údaje převádí na hodnoty spotřeby a následně pak poskytuje tyto data pro zobrazení v aplikacích (telefon, tablet, PC, TV).

Těšíme se na setkání s Vámi!

 

Nezávislá poptávka iNELS

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.