Reference

Komerční budova

iNELS nachází stále více využití také v široké sféře komerčních budov od obchodů, kanceláří a restaurací až po nemocnice či historické budovy. Důraz je kladen na jednoduché ovládání, efektivní využití energií a bezpečnost provozu.

Wellness centrum Petrovice, Česká republika

Přidáno: 07.11.2019

Recepční wellness centra využívá aplikaci pro lokální ovládání všech spínaných a stmívaných světelných okruhů, které jsou řízeny DALI předřadníky EMDC-64M. Aby bylo řízení saun vždy bez problémů, jsou zde nainstalovány senzory pro měření a regulaci teploty. 

Ve wellness centru ovládáme:

  • osvětlení  
  • HVAC
  • přístup

Realizace: iNELS Česká republika

Výrobky použité v instalaci

CU3-02M

CU3-02M

CU3-02M je centrální jednotkou systému iNELS a je prostředníkem mezi uživatelským programovým prostředím a ovladači, jednotkami a aktory připojenými na sběrnici.

Do e-shopu
EMDC-64M

EMDC-64M

Slouží k řízení elektronických předřadníků DALI a přijímačů DMX.

Do e-shopu
DMD3-1

DMD3-1

DMD3-1 je kombinovaný detektor určený k montáži do stropu.

Do e-shopu
TER-9

TER-9

Digitální termostat s 6 funkcemi a vestavěnými spínacími hodinami s denním, týdenním a ročním programem pro komplexní ovládání vytápění a ohřevu vody v domě, solární vytápění apod.

Do e-shopu
LIC-2

LIC-2

Regulátor intenzity automaticky řídí osvětlení v místnosti na základě přicházejícího světla. Je vhodný zejména pro restaurace, kanceláře, chodby.

Do e-shopu
RFATV-1

RFATV-1

Bezdrátová termohlavice měří interním senzorem teplotu v místnosti a zároveň na základě nastaveného program v systémovém prvku otevírá/zavírá ventil radiátoru.

Do e-shopu
RF Pilot

RF Pilot

Dálkový ovladač RF Pilot je centrálním ovládáním pro spínání elektrospotřebičů a zařízení, stmívání světel a ovládání žaluzií.

Do e-shopu

Nezávislá poptávka iNELS

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.