Ozvěny z mezinárodního velethu HI-TECH Building

Ve dnech 28.-30.10.2015 jsme se zúčastnili mezinárodního veletrhu HI-TECH Building, který proběhl v Moskvě. 

Na našem stánku se mohli zájemci seznámit s kompletním řešením pro inteligentní domácnosti iNELS Smart home & building solution. A k vidění toho bylo opravdu hodně. Od Chytrých sad, která je startovacím balíčkem pro Smart home, bezdrátového systému iNELS RF ControliNELS BUS system a nechyběla také ukázka ovládání multimédií

Největší zájem vzbudila LARA Intercom, která dokáže s přehledem nahradit i dveřní hlásku. Aplikace pro ovládání bezdrátových systémů nezůstali pozadu a to včetně novinky, kterou je aplikace pro ovládání světel ze smart hodinek.Smart watch se prostřednictvím bluetooth spojí s prostředím chytrého telefonu a zrcadlí aplikaci iNELS HOME CONTROL, která umožňuje ovládat, kontrolovat a řídit celý dům. Majitel hodinek tak můžete pomocí hodinek regulovat vytápění v domě, i osvětlení, monitorovat energie, jednoduše mít celý dům pod kontrolou.

Těšíme se na další setkání s Vámi! 

Kompletní přehled výstav naleznete zde.

Nezávislá poptávka iNELS

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.