Ovládejte komfortně z jednoho místa

Skleněný dotykový ovladač GSB3-80 s osmi kapacitními tlačítky pro ovládání technologií řízených systémem iNELS, který doplňuje dostupné verze se čtyřmi (GSB3-40), resp. šesti (GSB3-60) tlačítky, je již skladem.

Všechny ovladače řady GSB3-80 jsou dodávány v elegantním černém a bílém provedení a jsou tak vhodné do celé řady interiérů v rezidentním i komerčním sektoru. Stejně jako ostatní systémové ovladače, není funkčnost tlačítek omezena pouze na spínání osvětlení, ale naopak nabízí celou řadu možností při stmívání osvětlení, řízení stínicí techniky či ovládání scén, např. pro sledování televize, relaxaci nebo třeba při odchodu z domu.

Nástěnné ovladače s dotykovým ovládáním řady GSB3 od české společnosti ELKO EP se vyrábí ze speciálně tvrzeného skla s laserovým potiskem v černé nebo bílé barvě. Jejich nespornou výhodou, oproti klasickým vypínačům je, že sběrnicová elektroinstalace (iNELS BUS System), pro kterou jsou primárně určeny, umožňuje integrovat více funkcí do jednoho místa.

Nezávislá poptávka iNELS

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.