Nový koncept sdílených kanceláři v Plzni STROM Offices je plně vybaven prvky iNELS

Nejnovější projekt kancelářské budovy v Plzni je veskrze inovativní. A to jak po stránce nabízených služeb, tak i z hlediska svého vybavení respektujícího plně automatizované prostory s prvky chytrého ovládání. STROM offices, jak se projekt nazývá, přichází s modelem servisovaných privátních kanceláří a sdílených kancelářských prostor šitých na míru jak jednotlivcům nebo malým začínajícím firmám, tak i velkým firmám hledajícím nákladově efektivní variantu vlastních prostor přizpůsobených dnešním podmínkám.

Flexibilní podmínky pronájmu „Office as Service“ umožňují měnit velikost pronajaté plochy podle velikosti a potřeb týmů. Ve čtyřpodlažní budově je druhé patro připravené pro menší týmy či jednotlivé uživatele, třetí a čtvrté podlaží jsou určeny k pronájmu větším firmám. V nich je dle konkrétních požadavků pronajímatelů možné kompletně změnit dispozici a uspořádání vnitřního prostoru.

Tomu také odpovídá technické vybavení budovy pro ovládání osvětlení, žaluzií a topení, vše integrováno s přístupovým systémem. Díky vstupní kartě si každý může nastavit intenzitu osvětlení v pronajaté místnosti, řídit vytápění a klimatizaci. Tuto část projektu zajišťují prvky pro automatizaci budov iNELS. Pro komfort nájemníků také slouží nástěnné ovladače v podobě klasických vypínačů nebo skleněných dotykových panelů s osmi tlačítky téže značky. Budova je tak plně automatizovaná a zároveň umožňuje její jednoduché a intuitivní ovládání.

Příklad STROM offices navíc dokazuje, že technika se může snoubit s přírodou. Ústředním motivem budovy jsou organické prvky. Téma rostlin a dekor dřeva se prolíná celým interiérem a předává pocit útulnosti a pohody. A když si k tomu jednoduše přizpůsobíte intenzitu osvětlení, nastavíte stínění a pustíte tu pravou hudbu, můžete pracovat v absolutní pohodě. Anebo chvíli i nepracovat.

Název projektu: STROM offices, Koželužská, Plzeň
Termín realizace: 2020/21
Termín otevření: od 1. 8. 2021

Použité prvky iNELS: CU3-02M (centrální jednotky), BPS3-02M (oddělovač sběrnice), PS3-100/iNELS (napájecí zdroje), JA3-018M (žaluziové aktory), SA3-012M (spínací aktory), WSB3-20 a WSB3-40 (nástěnné ovladače), GSB3-80 (nástěnné skleněné dotykové panely), TELVA (termohlavice)

Napište nám

ELKO EP s.r.o.
Palackého 493, 769 01 Holešov

+420 720 705 772

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.