MiniCU - MALÁ, VÝKONNÁ
A BEZPEČNÁ

Pro optimalizaci řešení nejen hotelového pokoje, ale i apartmánu, chaty či bungalovu stačí použít pouze 1-modulovou jednotku mini CU3-07M napěchovanou inovacemi.

 

To bylo dlouhou dobu jednou z priorit ELKO EP – ukázat, že i s malou jednotkou lze ohromit svět ubytovacích zařízení. A tak se rozrostla rodina centrálních jednotek „CU3“ o miniCU.

A že malá skutečně je - jedná se o 1-modulové zařízení (šířka 17,5 mm) se spotřebou menší než 1.5 W. Spolu s napájecím zdrojem PS3-30/iNELS, který funguje s miniCU jako oddělovač sběrnice, zabere v rozvaděči pouhých 70 mm. Přes svou velikost však dokáže pracovat se všemi výhodami, které sběrnicové řešení přináší, a to je rychlost, variabilita a propojení do nadřazených systémů.

Příjemný je i fakt, že jednotka může fungovat pro instalaci jako samostatný master, či jako slave pro nadřazený CU3-0xM. Na sběrnici dokáže obsloužit až 32 jednotek (prvků) a lze k ní připojovat všechny prvky systému iNELS BUS, nejčastěji však ovladače GRMS, stmívací a spínací aktory. Kompatibilní je také s protokolem MODBUS, který při vyvedení na svorky RS485 umožňuje přímé propojení s HVAC (termostaty, fancoily a další).

Díky unikátní IP adrese je možno ji škálovat do různých rozsahů nadřazeného řízení (CU master, Bacnet, Niagara, Modbus RT), propojit v rámci PMS (Property Management Systému), k přístupovému systému (dveřní zámek) nebo k Hospitality TV.

Hledáte-li šikovného pomocníka pro svá ubytovací zařízení, miniCU vám bude dobrým pomocníkem, se kterým to zvládnete. Více informací naleznete na našich webových stránkách na detailu produktunebo v katalogu Sběrnicové technologie BUS.

Uvedení do prodeje: září 2020

Nezávislá poptávka iNELS

ELKO EP s.r.o.
Palackého 493, 769 01 Holešov

+420 720 705 772

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.