Reference

Komerční budova

iNELS nachází stále více využití také v široké sféře komerčních budov od obchodů, kanceláří a restaurací až po nemocnice či historické budovy. Důraz je kladen na jednoduché ovládání, efektivní využití energií a bezpečnost provozu.

Maďarská státní opera Budapešť, Maďarsko

Přidáno: 18.10.215

Státní opera v Budapešti pochází ještě z minulého století. I zde jdou ale technologie mílovými kroky dopředu. Základ je jasný - dokonale ovládnout osvětlení. Kromě toho má, ale systém iNELS pod kontrolou spoustu dalších prvků. Především bezpečnostní systém. Ten v případě neoprávněného vniknutí okamžitě vysílá notifikace správci budovy nebo jiné pověřené osobě. 

V baru (v 1. patře) jsou jednotky RF systému řízeny RF Pilotem.
K dispozici jsou 4 kusy RFDEL-71B, které stmívají 40 kusů bodových světel nad lištou. V operní kavárně (přízemí) je hlavním úkolem iNELS také ovládání osvětlení. Zařízení jsou zde ovládána pomocí RF Touch. Inteligentní systém v této oblasti byl nainstalován po obnovení celé budovy, takže bylo možné plně využít výhod systému RF.

V Maďarské státní opeře ovládáme:

  • ovládání spotřebičů  
  • osvětlení / stmívání  
  • DALI řízení / DMX řízení  
  • HVAC
  • monitorovací centrum  

Realizace: ELKO EP Hungary Kft.

Výrobky použité v instalaci

CU3-02M

CU3-02M

CU3-02M je centrální jednotkou systému iNELS a je prostředníkem mezi uživatelským programovým prostředím a ovladači, jednotkami a aktory připojenými na sběrnici.

Do e-shopu
 PS3-100/iNELS

PS3-100/iNELS

Zdroj PS3-100/iNELS slouží k napájení centrálních jednotek a externích masterů v rámci sběrnicové elektroinstalace iNELS.

Do e-shopu
eLAN-RF-003

eLAN-RF-003

Chytrá RF krabička Vám umožňuje ovládat elektroinstalaci chytrým telefonem, hodinkami Samsung Gear S2, PC, tabletem nebo SMART TV.

Do e-shopu
RFDEL-71B

RFDEL-71B

Univerzální stmívač s nastavením zátěže slouží k ovládání intenzity světla všech světelných zdrojů (R, L, C, ESL, LED).

Do e-shopu
RFPM-2M

RFPM-2M

Centrální zařízení pro vyhodnocení spotřeby energie (elektřina, voda, plyn).

RFTM-1

RFTM-1

Bezdrátový převodník pulzů detekuje domácí měřidla energií (elektřinu, vodu, plyn) pomocí senzorů a posílá je do bezdrátové jednotky RFPM-2.

Do e-shopu
iNELS Cam

iNELS Cam

Barevná interiérová kamera D-Link DCS-933L/E, kterou lze snadno propojit kabelem do LAN nebo bezdrátové WiFi sítě.

Do e-shopu

Nezávislá poptávka iNELS

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.