Klíčenka RF Key přichází v novém, elegantnějším provedení

„Dosud všechny klíčenky měly čtyři tlačítka, byly na jednom konci oblé a existovaly ve dvou základních barevných provedeních – černé a bílé. Nové prošly významným faceliftem, jsou zase o kus modernější a splňují skutečně vysoké nároky na design. Hodně jsme se o jejich budoucím vzhledu bavili. U nás ve firmě, ale také se zákazníky nebo designéry. Proto jsem rád za výsledek, který skutečně povyšuje klíčenku RF KEY zase o stupeň výše,“ uvedl k nové variantě Jiří Konečný, muž, kterého zdobí více než 25 let zkušeností s vývojem elektrických přístrojů a komponentů.

Zřejmě největší změnou prošel tvar klíčenky, opouštějící ono zmíněné zaoblení. Klíčenka RF Key je nyní hranatá, plochá, působí elegantnějším a kompaktnějším dojmem. I nadále platí, že jí s přehledem strčíte do kapsy tepláků. Ona s přehledem strčí do kapsy velké, neskladné ovladače. Můžete ji s sebou mít všude, a nezávisle na sobě ovládat čtyřmi nebo šesti tlačítky neomezený počet připojených prvků.

„Většina lidí od věcí očekává, že budou v prvé řadě fungovat. Mnoho lidí vlastně nechce nic velkého zkoušet nebo si stahovat chytré aplikace. Naopak dokážou ocenit právě takovou drobnost, jako je klíčenka. Mají ji neustále při sobě, mohou ji využít ve chvíli, kdy se jim nechce vysedat z auta nebo vstávat z gauče. A přitom nepotřebují žádné složité logování,“ dodává k použitelnosti RF Key Jiří Konečný, ředitel firmy a zároveň nadšenec na poli nových technologických trendů.

Klíčenkou můžete spínat nebo stmívat domácí světelné scény, velmi často se také využívá k ovládání garážových vrat, vstupních bran, rolet nebo žaluzií. Pomocí 4 nebo 6 tlačítek lze ovládat neomezený počet jednotek připojených k chytré bedzrátové RF elektroinstalaci.

Technické parametry RF Key jinak zůstávají shodné. Přenosová frekvence 868 MHz, červená LED indikace přenosu, 3 V napájecí baterie s pětiletou zárukou. Signál na volném prostranství dosahuje až 200 m. Přenos funguje bezdrátovou jednosměrně adresovanou zprávou s přednastaveným pokynem (ON/OFF, stmívání, časové vypnutí/zapnutí, vytažení/zatažení).

Více technických specifikací a možností propojení naleznete v technickém katalogu iNELS RF bezdrátová elektroinstalace

 

Napište nám

ELKO EP s.r.o.
Palackého 493, 769 01 Holešov

+420 720 705 772

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.