Reference

Komerční budova

iNELS nachází stále více využití také v široké sféře komerčních budov od obchodů, kanceláří a restaurací až po nemocnice či historické budovy. Důraz je kladen na jednoduché ovládání, efektivní využití energií a bezpečnost provozu.

Kanceláře a sklad DIXIE Gabrovo, Bulharsko

Přidáno: 07.10.2020

Naše automatizační systémy lze použít nejen do domácnosti, ale také do kanceláří, obchodních budov a průmyslových areálů. Společnost DIXIE Ltd. nás kontaktovala za účelem optimalizace nákladů v jejich novém kancelářském a průmyslovém skladu. Tím se uspoří na elektrické energii až 40% nákladů.

Osvětlení v kanceláři a skladu jsme naprogramovali tak, aby při dostatečném venkovním osvětlení nebylo možné osvětlení v dané vnitřní místnosti zapnout. Biodynamické osvětlení lze nastavit tak, aby sledovalo přítomnost pracovníků a automaticky osvětlovalo oblasti, ve kterých je někdo přítomen.

V průmyslovém skladu byly instalovány kombinované snímače pohybu DMD3 - pro monitorování pohybu, osvětlení, stmívání atd. Funkce jsou spravovány a monitorovány prostřednictvím mobilního telefonu manažera nebo z front office společnosti.

Prostřednictvím našeho kabelového systému BUS ovládáme:

• stmívání osvětlení 
• správu obnovy

Realizace: ELKO EP Bulgaria

 

Výrobky použité v instalaci

CU3-02M

CU3-02M

CU3-02M je centrální jednotkou systému iNELS a je prostředníkem mezi uživatelským programovým prostředím a ovladači, jednotkami a aktory připojenými na sběrnici.

Do e-shopu
DA3-22M

DA3-22M

Určený k stmívaní ESL, LED a RLC zdrojů světla.

Do e-shopu
DIM-6

DIM-6

Určený pro stmívání světel s RLC charakteristikou. Je také vhodný pro spínání spotřebičů.

Do e-shopu
WSB3-40

WSB3-40

Nástěnné ovladače s krátkocestným ovládáním řady WSB3-40 jsou základním a velmi oblíbeným prvkem (ovladačem) v systému iNELS

Do e-shopu
DMD3-1

DMD3-1

DMD3-1 je kombinovaný detektor určený k montáži do stropu.

Do e-shopu

Nezávislá poptávka iNELS

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.