Inteligentní elektroinstalace iNELS na veletrhu InfoComm Brasil

Technologická o obchodní metropole jihoamerického kontinentu – brazilské São Paulo – bude počátkem dubna hostit veletrh audiovizuální techniky a příbuzných oborů InfoComm. Své zastoupení na něm bude mít i česká značka inteligentních elektroinstalací iNELS společnosti ELKO EP.

InfoComm se zaměřuje se na audio, video, světelnou a zobrazovací techniku nebo smart technologie pro domácí a komerční sféru. Značku iNELS bude zastupovat brazilský partner ELKO EP společnost 
Grupo Discabos, přední dodavatel chytrých technologií, audio, video a automatizační techniky, které dodává do všech brazilských regionů a na kolumbijský trh.

Nejbohatší město kontinentu

Současná dvacetimilionová aglomerace São Paula nebyla až do 17. století větší než běžná vesnice. Dnes je však při pohledu na hustý les mrakodrapů jasné, proč se jí přezdívá „brazilský New York“. São Paulo je nejen největším městem Brazílie, ale současně i celé jižní polokoule a sedmou největší metropolí na světě.  Město ležící na řece Tiete silně ovlivňuje svůj region v oblasti financí a obchodu, což z něj činí výchozí bod pro rozvíjení podnikatelských aktivit nejen samotné v Brazílii, ale i na celém jihoamerickém kontinentu.

Veletrh InfoComm Brasil se uskuteční od 2. do 4. dubna 2019 v Transamerica Expo Center v São Paulu. Společnost Grupo Discabos bude vystavovat na stánku č. 413.

Napište nám

iNELS Group
Kolbenova 942/38a, 190 00, Praha 9 - Vysočany

+ 420 277 000 700

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.