Systém iNELS BUS slouží vládní budově Mashroat Office v Saúdské Arábii

Sídlo společnosti Mashroat Office nově využívá systém iNELS BUS k ovládání osvětlení a rolet konferenčních místností. Systém je založen na centrální jednotce iNELS CU3-02 v kombinaci s jednotkami iNELS, nástěnnými dotykovými ovladači řady GSB3 ve skleněném designu a multifunkčními senzory DMD3-1 pro detekci pohybu a intenzity světla. Z hlediska ovládání osvětlení je systém rozdělen na 8 místností s 32 stmívatelnými okruhů a jeho plné ovládání je k dispozici prostřednictvím mobilní aplikace a vestavěných iPad tabletů umístěných na stěnách konferenčních místností.


Mashroat je vládní organizací, která je zodpovědná za transformaci řízení vládních projektů. Základní funkcí Národní organizace pro řízení, provoz a údržbu (Mashroat) je podporovat efektivní výkon vlády při provádění infrastrukturních projektů na základě dlouhodobých plánů, které zajišťují integraci mezi projekty s implementací podle vysokých národních jednotných standardů a transparentního efektivního řízení.

Napište nám

ELKO EP s.r.o.
Palackého 493, 769 01 Holešov

+420 720 705 772

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.