Reference

Komerční budova

iNELS nachází stále více využití také v široké sféře komerčních budov od obchodů, kanceláří a restaurací až po nemocnice či historické budovy. Důraz je kladen na jednoduché ovládání, efektivní využití energií a bezpečnost provozu.

Hrad Narva Narva, Estonsko

Přidáno: 17.06. 2020

Na hradě Narva jsme nainstalovali řešení Lighting Automation - iNELS BUS. V tomto projektu náš systém řídí všechna světla v zámku pomocí předem nastaveného scénáře osvětlení. Hosté a obyvatelé hradu mohou také ovládat světla pomocí dotykových panelů iNELS, instalovaných v každé místnosti.

V hradu lze řídit:

  • osvětlení
  • DALI světla

Realizace: iNELS Baltic

Výrobky použité v instalaci

EST3 - černá/šedá

EST3 - černá/šedá

Ovládací jednotka s dotykovým displejem EST3 je vhodným ovládacím prvkem systému iNELS v místech, kde je požadováno ovládání více zařízení. Jednotka nahrazuje několik ovladačů a umožňuje tak minimalizovat počet vypínačů na zdi.

Do e-shopu
WSB3-40

WSB3-40

Nástěnné ovladače s krátkocestným ovládáním řady WSB3-40 jsou základním a velmi oblíbeným prvkem (ovladačem) v systému iNELS

Do e-shopu
RF Touch-B

RF Touch-B

Bezdrátová dotyková ovládací jednotka RF Touch je centrálním ovládáním pro vytápění, spínání elektrospotřebičů a zařízení, stmívání světel, ovládání žaluzií.

Do e-shopu

Nezávislá poptávka iNELS

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.