Reference

Hotel

iNELS ve formě GRMS (řešení pro ovládání hotelového pokoje) umožňuje nejen řízení osvětlení, 
klimatizace nebo příchodu na pokoj, ale často řídí také hudbu a televizi.

Hotel Arigone Olomouc, Česká republika

Přidáno: 07.11.2019
 
Arigone nabízí stylové a komfortní ubytování, privátní wellness, relax studio a restauraci pro pobyt s pocitem luxusu. Každý pokoj nabízí svým hostům maximální komfort ubytování, ke kterému přispívají inteligentní instalace iNELS.
 
Chod všech technologií v pokojích mají na starosti řídící jednotky
CU3-04M, jinak též nazývané Hotel Bundle či „hotelový manažer“. 
CU3-04M je připravena pro komunikaci se systémem iNELS BMS. Tento systém propojuje veškeré systémy budovy a umožňuje jejich centralizovanou správu a monitoring. Jednotka CU3-04M je schopná komunikace s běžnými hotelovými systémy pro správu pokojů a hostů.

 
Již během check-inu lze spouštět uvítací pokojové scény, aktivovat topné či chladicí systémy a okamžitě reagovat na jakékoli požadavky hostů. CU3-04M má v Arigone na starosti například řízení světel, jejich stmívání a nastavení různých atmosfér. Hosté si tak mohou nastavit intenzitu a různé barevné podsvícení vany, sauny a dalších designových prvků.
 
V hotelu ovládáme:
 
  • ovládání spotřebičů  
  • osvětlení  
  • HVAC
Realizace: ELKO EP Česká republika

Výrobky použité v instalaci

CU3-02M

CU3-02M

CU3-02M je centrální jednotkou systému iNELS a je prostředníkem mezi uživatelským programovým prostředím a ovladači, jednotkami a aktory připojenými na sběrnici.

Do e-shopu
EHT3

EHT3

Ovládací jednotka s dotykovým displejem EHT3 je vhodným ovládacím prvkem systému iNELS v místech, kde je požadováno ovládání více zařízení. Jednotka nahrazuje několik ovladačů a umožňuje tak minimalizovat počet vypínačů na zdi.

Do e-shopu
 PS3-100/iNELS

PS3-100/iNELS

Zdroj PS3-100/iNELS slouží k napájení centrálních jednotek a externích masterů v rámci sběrnicové elektroinstalace iNELS.

Do e-shopu
RFJA-12B

RFJA-12B

Spínací prvek pro žaluzie je určený pro spínání pohonů rolet, žaluzií, markýz, garážových vrat, bran apod.

Do e-shopu
Designové rámečky - Sklo

Designové rámečky - Sklo

Přinášíme Vám exkluzivní vypínače, zásuvky i příslušenství ve standardním provedení plastovém či metalickém, ale nejvíc Vás jistě okouzlí
luxusní provedení rámečků z ryze přírodních materiálů: pravého dřeva, kovu, žuly či tvrzeného skla. Buďte výjimeční!

Do e-shopu
LIC-2

LIC-2

Regulátor intenzity automaticky řídí osvětlení v místnosti na základě přicházejícího světla. Je vhodný zejména pro restaurace, kanceláře, chodby.

Do e-shopu
RFATV-1

RFATV-1

Bezdrátová termohlavice měří interním senzorem teplotu v místnosti a zároveň na základě nastaveného program v systémovém prvku otevírá/zavírá ventil radiátoru.

Do e-shopu

Nezávislá poptávka iNELS

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.