Reference

Komerční budova

iNELS nachází stále více využití také v široké sféře komerčních budov od obchodů, kanceláří a restaurací až po nemocnice či historické budovy. Důraz je kladen na jednoduché ovládání, efektivní využití energií a bezpečnost provozu.

HD MEDIA- hlasovací systém Pabliko Brno, Česká republika

Přidáno: 15.04.2020

Naše společnost realizovala pro firmu HD MEDIA hlasovací zařízení v bezdrátovém a drátovém provedení, jež si klade za cíl usnadnit jednání zastupitelstva či rady.

Pro stálé hlasovací místo byla zvolena drátová podoba tlačítka ve skleněném designu, jehož ikony byly zpracovány dle zadání klienta. Tyto ovladače se vyznačují ovládáním reagující na nejmenší dotek lidskou rukou. Jednotlivé symboly jsou barevně podsvícené pro lepší orientaci v průběhu jednání. Instalace jednotek proběhla přímo do stolů pro jednotlivé zastupitele.

Pro převoz hlasovacích zařízení dle potřeby jednacího místa jsme zvolili tradiční plastový design se čtyřmi tlačítky. Dosah jednotek je až 100 metrů, což zaručuje přímý a kvalitní průběh hlasování. Stejně jako v případě skleněných ovladačů byly i tyto opatřeny ikonami dle přání klienta.

Realizace: ELKO EP s.r.o

Výrobky použité v instalaci

eLAN-RF-003

eLAN-RF-003

Chytrá RF krabička Vám umožňuje ovládat elektroinstalaci chytrým telefonem, hodinkami Samsung Gear S2, PC, tabletem nebo SMART TV.

Do e-shopu
WSB3-40

WSB3-40

Nástěnné ovladače s krátkocestným ovládáním řady WSB3-40 jsou základním a velmi oblíbeným prvkem (ovladačem) v systému iNELS

Do e-shopu
GSB3-60/SB

GSB3-60/SB

Grafiku jednotlivých symbolů je možné na základě konzultace s výrobcem měnit a přizpůsobovat požadavkům investora.

Do e-shopu
GSB3-60/B

GSB3-60/B

Nástěnné ovladače s dotykovým ovládáním řady GSB3 jsou designovým prvkem (ovladačem) v systému iNELS s elegantním a příjemným ovládáním.

Do e-shopu

Nezávislá poptávka iNELS

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.