Reference

Komerční budova

iNELS nachází stále více využití také v široké sféře komerčních budov od obchodů, kanceláří a restaurací až po nemocnice či historické budovy. Důraz je kladen na jednoduché ovládání, efektivní využití energií a bezpečnost provozu.

Flamender Restaurant & Bar Laurinská Bratislava, Slovensko

Přidáno: 07.11.2019

Vytvořit pro návštěvníky příjemné prostředí je pro restauraci velmi důležité. Zde pomáhá chytré ovládání iNELS. Vytvořit příjemnou tlumenou atmosféru pomocí osvětlení není žádný problém. Lze toho dosáhnout jednoduše pomocí LED osvětlovacích pásků nebo trubic. Ovládání prvků má obsluha plně pod kontrolou pomocí centrálního ovladače.

V restauraci ovládáme:

  • ovládání spotřebičů  
  • osvětlení / stmívání  
  • automatické scény  
  • HVAC
  • měření energií  

Realizace: ELKO EP Slovensko

Výrobky použité v instalaci

CU3-02M

CU3-02M

CU3-02M je centrální jednotkou systému iNELS a je prostředníkem mezi uživatelským programovým prostředím a ovladači, jednotkami a aktory připojenými na sběrnici.

Do e-shopu
 PS3-100/iNELS

PS3-100/iNELS

Zdroj PS3-100/iNELS slouží k napájení centrálních jednotek a externích masterů v rámci sběrnicové elektroinstalace iNELS.

Do e-shopu
SA3-012M

SA3-012M

Slouží k spínání domácích spotřebičů.

Do e-shopu
DCDA-33M

DCDA-33M

Aktor určený pro stmívání jednobarevných a RGB LED světelných zdrojů.

Do e-shopu
LIC-1

LIC-1

Regulátor intenzity automaticky řídí osvětlení v místnosti na základě přicházejícího světla. Je vhodný zejména pro restaurace, kanceláře, chodby.

Do e-shopu
LOGUS90 - rámečky ARBORE

LOGUS90 - rámečky ARBORE

Rámeček v řadě ARBORE. Stačí si zvolit jen barvu.

Do e-shopu
RF Pilot

RF Pilot

Dálkový ovladač RF Pilot je centrálním ovládáním pro spínání elektrospotřebičů a zařízení, stmívání světel a ovládání žaluzií.

Do e-shopu

Nezávislá poptávka iNELS

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.