Reference

Komerční budova

iNELS nachází stále více využití také v široké sféře komerčních budov od obchodů, kanceláří a restaurací až po nemocnice či historické budovy. Důraz je kladen na jednoduché ovládání, efektivní využití energií a bezpečnost provozu.

Flamender Restaurant Polus City Center Bratislava, Slovensko

Přidáno: 07.11.2019

Restaurace přináší jedinečný koncept spojení tradiční rakouské a české kuchyně s nádechem současnosti a modernosti. Vytvořit pro návštěvníky příjemné prostředí je pro restauraci skoro stejně důležité jako uvařit dobré jídlo.

Centrální jednotka je mozkem celého systému iNELS a „prostředníkem“ mezi uživatelským programovým prostředím a ovladači, jednotkami
a aktory připojenými na sběrnici. Ovládací jednotka s dotykovým displejem EST3 je vhodným ovládacím prvkem systému iNELS
v místech, kde je požadováno ovládání více zařízení. 

V restauraci ovládáme:

  • ovládání spotřebičů  
  • osvětlení / stmívání  
  • automatické scény  
  • HVAC
  • měření energií  

Realizace: ELKO EP Slovensko

Výrobky použité v instalaci

CU3-02M

CU3-02M

CU3-02M je centrální jednotkou systému iNELS a je prostředníkem mezi uživatelským programovým prostředím a ovladači, jednotkami a aktory připojenými na sběrnici.

Do e-shopu
 PS3-100/iNELS

PS3-100/iNELS

Zdroj PS3-100/iNELS slouží k napájení centrálních jednotek a externích masterů v rámci sběrnicové elektroinstalace iNELS.

Do e-shopu
RFJA-12B

RFJA-12B

Spínací prvek pro žaluzie je určený pro spínání pohonů rolet, žaluzií, markýz, garážových vrat, bran apod.

Do e-shopu
RFDEL-71B

RFDEL-71B

Univerzální stmívač s nastavením zátěže slouží k ovládání intenzity světla všech světelných zdrojů (R, L, C, ESL, LED).

Do e-shopu
EST3 - černá/šedá

EST3 - černá/šedá

Ovládací jednotka s dotykovým displejem EST3 je vhodným ovládacím prvkem systému iNELS v místech, kde je požadováno ovládání více zařízení. Jednotka nahrazuje několik ovladačů a umožňuje tak minimalizovat počet vypínačů na zdi.

Do e-shopu
DA3-22M

DA3-22M

Určený k stmívaní ESL, LED a RLC zdrojů světla.

Do e-shopu
iTP Android

iTP Android

iNELS Touch Panel přináší atraktivní a krásně čitelný desetipalcový displej společně s černě lakovaný hliníkovým šasi v kombinaci se sklem.

Do e-shopu

Nezávislá poptávka iNELS

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.