ELKO EP na Light + Building již po páté

Vážení obchodní partneři,

ve dnech 13. - 18.3. 2016 jsme vystavovali na největším světové výstavě smart automatizace a osvětlení veletrhu Light + Building ve Frankfurtu nad Mohanem.  Veletrh opět potvrdil svou pozici předního světového veletrhu. Výstavy se zúčastnilo 2 589 vystavovatelů z 55 zemí světa

Na našem stánku o ploše 60 m2 jsme stávajícím i novým zákazníkům na workplacech prezentovali naše řešení – systém Smart Home & Building solutions (jak v bezdrátové verzi iNELS RF, tak ve sběrnicové iNELS BUS). Nechybělo ani představení LARA rádia, nebo nového řešení pro měření energií. 

Na designové stěně jsme návštěvníkům předvedli ukázky nástěnných ovladačů GSB, možnost hotelového řešení Hotel Guest Management Systém a mnohé další. Prosvětlení stupínku a workplaců bylo řízeno bezdrátovým stmívačem RGB pásků RFDA-73M. Stropní osvětlení celého stánku bylo řízeno DALI, loga ELKO EP  a iNELS na límci DMX prostřednictvím BUS jednotky EMDC-64M

Pro dotvoření iluze o dokonalém chytrém domě byla v expozici umístěna také pračka, kávovar a vinotéka od společnosti Miele. Všechny tyto spotřebiče dokáže iNELS prostřednictvím aplikace ovládat.  Všechny systémy osvětlení, multimédií a na jednotlivých workplacech byly mezi sebou propojeny díky Connection serveru, což umožnilo jejich ovládání z jediné aplikace iHC (iOS i OS Android) umístěných nejen na stánku, ale i ze zařízení od příchozích návštěvníků. Aplikace zákazníkům zůstane a je přesměrována do našich demo showroomů, kde si mohou kdykoliv on-line ovládání vyzkoušet a předvést svým zákazníkům.

Touto cestou bychom také chtěli poděkovat všem, kteří nás navštívili u našeho stánku. Doufáme a těšíme se na další vzájemnou spolupráci! 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

Nezávislá poptávka iNELS

ELKO EP s.r.o.
Palackého 493, 769 01 Holešov

+420 720 705 772

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.