ELKO EP chystá plejádu novinek na prestižní výstavu ISE 2019

Náš tým do Nizozemska vyrazí s mnoha novinkami z našich produktových řad. K vidění budou nové trendy v IoT založené na sítích Sigfox, Lora a NB-IoT. Zvláštní pozornost budeme věnovat inteligentním modulárním lampám městského osvětlení a chytrým řešením pro zemědělství.

Každý dobrý hospodář, ať je to zemědělec, vinař, chovatel, včelař, sadař nebo lesník, vkládá velké úsilí a peníze do správné péče o své hospodářské plochy, plodiny a zvířata. My se postaráme o kontrolu a udržení ideálních podmínek pro pěstování ve sklenících, pro chov hospodářských zvířat, o snížení spotřeby energií a mnoho dalších užitečných věcí. 

V naší amsterdamské prezentaci se můžete seznámit s možnostmi, které již nabízíme, a s vyvíjenými produkty pro zemědělství blízké budoucnosti. Naše řešení je – a vždy bude - plně automatizované a kdykoliv jednoduše rozšiřitelné. Jednotlivé prvky celého systému navzájem komunikují a přinášejí ulehčení a zefektivnění práce, ochranu majetku a úrody, napomáhají předcházení a rychlejšímu zásahu v případě krizových situací.

Na ISE 2019 mimo mnohé jiné představíme vylepšený GRMS – Guest Room Hotel Management System pro stávající a nově budované hotely, BMS – Building Management System pro centrální řízení budov od A do Z a další vychytávky v bezdrátových (RF) a sběrnicových (BUS) elektroinstalacích.

Těšit se můžete také na prezentaci unikátního softwaru pro efektivní řízení energií EnMon. Díky němu lze dosáhnout značného snížení provozních nákladů, mít dokonalý přehled o celé soustavě a detekovat její slabé, ale i silné stránky.

Naši nepřehlédnutelnou prezentaci můžete navštívit v hale 1 na místě označeném Q70.

Opravdu je na co se těšit. A my se těšíme na setkání s vámi v Amsterdamu.

Napište nám

iNELS Group
Kolbenova 942/38a, 190 00, Praha 9 - Vysočany

+ 420 277 000 700

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.