Duben na výstavách - Slovensko, Maďarsko, Bulharsko


Od začátku roku se společnost ELKO EP zúčastnila již pěti výstav po celém světě. Měsíc duben tento počet však ještě zdvojnásobí... A to ještě zdaleka nejsme u konce. 

Od 5. - 7. dubna 2016 jsme spolu s naším exportním partnerem vystavovali na veletrhu Smart Cities v Sofii v Bulharsku. 
V době od 6. do 9. dubna jsme se zúčastnili slovenského veletrhu Coneco v Bratislavě a ve stejném termínu, avšak až do 10. dubna jste nás mohli navštívit na maďarském veletrhu Construma v Budapešti. 

Na našich stáncích jsme stávajícím i novým zákazníkům na workplacech prezentovali naše řešení – systém Smart Home & Building solutions (jak v bezdrátové verzi iNELS RF, tak ve sběrnicové iNELS BUS). Nechybělo ani představení LARA rádia, nebo nového řešení pro měření energií. Předvedli jsme také  ukázky nástěnných ovladačů GSB, možnost hotelového řešení Hotel Guest Management Systém a mnohé další.  Všechny systémy osvětlení, multimédií a na jednotlivých workplacech byly mezi sebou propojeny díky Connection serveru, což umožnilo jejich ovládání z jediné aplikace iHC (iOS i OS Android) umístěných nejen na stánku, ale i ze zařízení od příchozích návštěvníků. Aplikace zákazníkům zůstane a je přesměrována do našich demo showroomů, kde si mohou kdykoliv on-line ovládání vyzkoušet a předvést svým zákazníkům.

Touto cestou bychom také chtěli poděkovat všem, kteří nás navštívili u našeho stánku. Doufáme a těšíme se na další vzájemnou spolupráci!

Seznam dalších výstav naleznete zde.

Nezávislá poptávka iNELS

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.