Dovolená? Zabalte si s sebou do kufru pocit jistoty

Základem všeho je naše iNELS aplikace, spojená s chytrou krabičkou eLAN. Skrze tyto dvě věci máte pod kontrolou celý dům. Můžete si například provést namátkovou kontrolu, zda jsou všechny spotřebiče spolehlivě vypnuté nebo zda někde nedochází k zbytečnému propálení energie.

Pod kontrolou máte na dálku také detektory a bezpečnostní senzory. Například pohybový detektor RFMD-100 vám vyšle notifikaci, kdykoli se kolem vašeho domu něco šustne. Dveřní a okenní senzory RFWD-100 se postarají o bezpečí vašeho majetku, zabrání neočekávanému vniknutí cizích osob nebo pohlídají, zda vám prudká letní bouřka někde nerozrazí okna.

 
Bezpečnostní detektory RFMD-100 a RFWD-100 skvěle poslouží k ochraně vaší nemovitosti. 

Pro úplnou jistotu můžete také simulovat svou každodenní přítomnost. Vytáhnout ráno žaluzie a večer je spustit, přisvítit si nebo pustit v domě hudbu. Toho lze docílit buď přes aplikaci, nebo pomocí analogových hodin řady ATS. Na nich lze nastavit pravidelné sepnutí spotřebiče v pravidelném čase.


Zbrusu nová řada analogových spínacích hodin ATS slouží k automatickému spínání prvků dle nastaveného časového programu. Při odjezdu na dovolenou tak například pravidelným sepnutím osvětlení můžete skvěle předstírat svou přítomnost.

Řeč už krátce byla o letních bouřkách. Aby Vás nepřekvapil prudký přívalový déšť, pomůže bezdrátový záplavový detektor RFSF-1B. Ten v kombinaci se záplavovou sondou FP-1 při detekci vody vysílá signál ke spínacímu prvku a notifikaci do vašeho telefonu.

 

Nezávislá poptávka iNELS

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.