Reference

Byt a APARTMÁN

Příjemná atmosféra jedním dotykem. Ovládání osvětlení s možností stmívání, scény a volby barev. 
Úspory, automatizace a komfort na prvním místě.

Byt v Sofii Sofia, Bulharsko

Přidáno: 25.02.2020

Když lidé kupují nový domov nebo budují své vytápěcí zařízení, nepřemýšlejí o svém teplotním pohodlí a o tom, jak řídit vytápění.

Náš klient kupoval byt s ústředním vytápěním s radiátory bez možnosti regulace teploty v jednotlivých místnostech podle jeho požadovaného pohodlí. Bylo proto na nás, abychom vytvořili samostatné teplotní zóny. Pomocí našich hlavic topných těles RFATV ovládáme každý jednotlivý radiátor v místnostech pomocí bezdrátového pokojového termostatu RFTC-10/G pro monitorování a regulaci teploty v každé místnosti. Prostřednictvím naší centrální jednotky lze také vytvářet plány vytápění a lze je ovládat pomocí libovolného smartphonu, tabletu nebo chytré televize.

Zlepšili jsme nejen regulaci teploty, ale optimalizovali jsme také náklady na teplo. Náš klient může na přání vylepšit svůj systém kdykoli, například ovládání osvětlení, žaluzií a závěsů, elektrických spotřebičů
a dalších prvků.

V bytě ovládáme:

  • HVAC
  • žaluzie
  • osvětlení

Realizace: ELKO EP Bulgaria

Výrobky použité v instalaci

CU3-02M

CU3-02M

CU3-02M je centrální jednotkou systému iNELS a je prostředníkem mezi uživatelským programovým prostředím a ovladači, jednotkami a aktory připojenými na sběrnici.

Do e-shopu
 PS3-100/iNELS

PS3-100/iNELS

Zdroj PS3-100/iNELS slouží k napájení centrálních jednotek a externích masterů v rámci sběrnicové elektroinstalace iNELS.

Do e-shopu
RFTC-10/G

RFTC-10/G

Jednoduchý regulátor v designu LOGUS90 měří teplotu prostoru interním senzorem a na základě nastavené teploty posílá povel k ovládání vytápění.

Do e-shopu
WSB3-40

WSB3-40

Nástěnné ovladače s krátkocestným ovládáním řady WSB3-40 jsou základním a velmi oblíbeným prvkem (ovladačem) v systému iNELS

Do e-shopu
LIC-1

LIC-1

Regulátor intenzity automaticky řídí osvětlení v místnosti na základě přicházejícího světla. Je vhodný zejména pro restaurace, kanceláře, chodby.

Do e-shopu
RFATV-1

RFATV-1

Bezdrátová termohlavice měří interním senzorem teplotu v místnosti a zároveň na základě nastaveného program v systémovém prvku otevírá/zavírá ventil radiátoru.

Do e-shopu
RF Pilot

RF Pilot

Dálkový ovladač RF Pilot je centrálním ovládáním pro spínání elektrospotřebičů a zařízení, stmívání světel a ovládání žaluzií.

Do e-shopu

Nezávislá poptávka iNELS

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.