Nová brožura 2v1 je venku!

Setkali jste se už se zájemcem o chytrý dům, který není odborníkem na technologie? Který hledá systém nabízející požadované funkce, ale zda se jedná o sběrnicovou nebo bezdrátovou technologie nechává na profesionálech? Není takových většina?

Pro tyto případy jsme připravili novou brožuru iNELS, která primárně prezentuje funkce systému a jednotlivé technologie zmiňuje až v druhém plánu. Vybrat si vhodnou technologie nemusí být jednoduché a přidanou hodnotou partnerů iNELS má být právě jejich odborné poradenství. Je velmi zjednodušené říci, že bezdrátová technologie je vhodná například pro menší projekty a rekonstrukce a sběrnicová pro novostavby. Nemusí to být pravda a každá z technologií může mít své místo v jakémkoliv projektu. Navíc je lze i kombinovat.

Co vše nová brožura nabízí?

Nová brožura iNELS nazvaná Chytré budovy představuje řešení v různých oblastech automatizovaného řízení a správy domů. Prezentuje i všechny technické možnosti. Je pak na zájemci, zda se pustí do projektu sám, základní informace má k dispozice v souhrnném průvodci, anebo požádá o spolupráci systémového partnera iNELS.

V nové verzi brožury najdou zájemci například dopodrobna rozvedené schéma zapojení. Každý prvek má ve fiktivním půdorysu bytu své vlastní místo a využití. A tak přesně vzniká chytrý domov - kompletním propojením, automatizací a kontrolou. Ruku v ruce se zapojením jde také vzorová kalkulace. Ta je připravená pro dům o dispozici 4+1, pro obě možné varianty elektroinstalace. A pro nejnáročnější zákazníky nabízíme kompletní přehled prvků, včetně plně ilustrované architektury daného systému pro jednotlivé druhy budov, naznačení možnosti integrace produktů třetích stran..

Spojení BUS a RF

Obě varianty iNELS elektroinstalace mají své vlastní využití a výhody. Jak ale již bylo řečeno, neplatí to vždy beze zbytku, obě technologie se dají použít velmi různorodě, navíc se dají velmi dobře kombinovat.

Bezdrátový RF systém obecně pracuje pouze s minimálními stavebními úpravami, je tedy vhodný do již existujících budov, dá se implementovat prakticky kdykoli, například při drobných rekonstrukcích.

iNELS BUS nabízí rozšířenou škálu funkcí, například je schopný komunikovat s ovladači třetích stran. Jeho univerzálnost ale něco stojí, instalace vyžaduje větší stavební úpravy, sekání do zdí a rozvod sběrnic. Je tedy vhodnější pro novostavby a větší komerční budovy. Jak ale již bylo řečeno, není to stoprocentním pravidlem. Obě technologie se dají použít velmi variabilně a vzájemně propojovat k maximálnímu užitku.

Napište nám

ELKO EP s.r.o.
Palackého 493, 769 01 Holešov

+420 720 705 772

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.