Showroom Kaštanová, přehlídka technických skvostů

Je nám ctí představit Vám první ze sedmi shoowroomů, kde vystavujeme naše chytré systémy iNELS. Centrum bydlení a designu Kaštanová se nachází v Brně, scházejí se zde nejlepší technická řešení pro vaše bydlení společně s úchvatnými designovými prvky.

Pokud jste na Kaštanovou ještě nezavítali, je nejvyšší čas udělat si trochu volného času a vyrazit na výlet. Čeká Vás zde dohromady 14 jednotlivých showroomů nabitých stavebními, technologickými i designovými novinkami kvalitních značek. 

Najdete zde konkrétní vybavení interiéru od koupelny až po garáž, kompletní řešení stavby Vašeho domu. Firma iNELS zde v rámci projektu Centrum hrubé výstavby ukazuje možnosti zavedení bezdrátové a sběrnicové elektroinstalace, se kterou budete schopni prvky vašeho domu automatizovat do jednoho funkčního celku. O to se stará centrální jednotka CU3-01M. Pohodlné ovládání z jednoho místa zase zajišťují tlačítkové i dotykové ovladače, například řada GSB3WSB3 nebo ovladač EST3.

Pomocí systému iNELS zvládnete ovládat osvětlení (díky stmívacím aktorům řady SA3), vytápění, systém zabezpečovacích kamer, vstupní přístupové systémy a mnoho dalšího. Příjemnou hudební atmosféru i bezproblémovou komunikaci s rodinou má na starost Lara radio, která zároveň slouží jako intercom. Designovou strunu zase rozeznívají vypínače a rámečky LOGUS90 s možností výběru z mnoha barevných provedení a materiálů, např. ve dřevě, plastové, ze skla nebo žuly. 

Nejmodernější technologie vám umožní ovládat váš chytrý dům přes televizi, tablet nebo telefon. iNELS má navíc řešení nejen pro chytré domy, ale i pro kanceláře nebo celá města - přijďte se podívat a vyzkoušet si, jak na to!

Neváhejte a domluvte si navíc schůzku s našimi odborníky, kteří vás jednotlivými prvky provedou a ukážou vám nejen možnosti ovládání, ale i mnoho dalších věcí. V showroomu se na Vás těšíme ve všední dny od 9 od 18 hodin, v sobotu je pak otevírací doma zkrácená do 13:00. Více informací se dozvíte na webových stránkách centra.
 
Za tým iNELS se těšíme na vaši návštěvu.

Napište nám

iNELS Group
Kolbenova 942/38a, 190 00, Praha 9 - Vysočany

+ 420 277 000 700

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.