Novinky

21 Červen

Pokrok nezastavíte. Jak na skutečně inteligentní budovy

Inteligentní budovy jsou dnes nedílnou součástí Chytrých Měst

Více
28 Květen

Odborná konference Bezpečná škola 2018

Ve čtvrtek 24. května se v Praze v Národní technické knihovně uskutečnila odborná konference Bezpečná škola. Tématicky se zaměřila na trendy v oblasti kompletní bezpečnosti vzdělávacích institucí, ať už z pohledu bezpečnostních technologií, virtuální komunikace a ochrany dat nebo třeba bezpečnosti pedagogů.

Více
25 Květen

SECUREXPO 2018 - to nejlepší pro hotelová řešení

Podruhé během jednoho roku se ELKO EP vydalo na dalekou cestu až do města bohů a starodávné historie, do řecké metropole Athén. Právě zde se koncem května uskutečnil další ročník výstavy SECUREXPO 2018. Athénské výstaviště Metropolitan Expo opět ožilo tím nejlepším technickým řešením pro hotelové budovy a obecně turistický ruch.

Více
29 Duben

Opět po roce na Construmě v Budapešti

Přínášíme Vám report z výstavy Construma 2018 v Budapešti.

Více
23 Duben

Showroom Kaštanová, přehlídka technických skvostů

Je nám ctí představit Vám první ze sedmi shoowroomů, kde vystavujeme naše chytré systémy iNELS. Centrum bydlení a designu Kaštanová se nachází v Brně, scházejí se zde nejlepší technická řešení pro vaše bydlení společně s úchvatnými designovými prvky.

Více

Kontaktujte nás

iNELS Professional, s.r.o.
Kolbenova 942/38a, 190 00, Praha 9 - Vysočany

IČO: 04488032
Společnost je vedená u Městského soudu v Praze pod spisovnou značkou  C 248497

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.