Řídíme osvětlení Ferrari showroomu

Společně se společností Preciosa - Lustry, dodavatelem řešení v oblasti designového osvětlení, jsme se vydali až do Dubaje, do soukromého showroomu automobilů Ferrari. Aby tady bylo na všechny vystavované sportovní káry pěkně vidět, vyzbrojili se naši kolegové ze severu na tuto misi svítidly a lustry ze speciální řady Crystal Automata, zahrnující v sobě okouzlující krásu křišťálu a vliv čtyř základních přírodních elementů, země, vody, ohně a vzduchu. Celé svítidlo se pohybuje a vytváří dojem tekoucí vody - dodává tak prostoru jedinečnou atmosféru.

My z ELKO EP jsme nechtěli zůstat pozadu, proto jsme vzali naše nejlepší produkty, na které se můžete vždy spolehnout. O ovládání motorů pro pohyb a otáčení, řízení intenzity osvětlení se stará centrální jednotka s DALI převodníkem a spínacími aktory. Celý systém automatizace je poháněný napájecím zdrojem PS3-100/iNELS. Pro připojení všech potřebných prvků, třeba vypínačů, ovládacích tlačítek nebo detektorů, jsme použili vstupní jednotku až pro čtrnáct kontaktů.

Ovládání zajišťují spínací prvky RFSA, společně s bezdrátovým nástěnným ovladačem RFWB a ovladačem RF Key. Jako ideální prostředník pro komunikace mezi iNELS jednotkami a třetími stranami je využit Connection server, který pro zařízení překládá protokoly a umožňuje ovládat je skrze aplikaci iHC. A jako designový prvek působí skleněné rámečky Logus v barevném provedení černá/ledová, které skvěle zapadají do celkového stylu showroomu.

Co dodat na závěr? Pevně věříme, že pan Enzo, otec všech automobilů s černým vzpínajícím se ořem ve znaku, by byl na takovou podívanou patřičně hrdý.

Kontaktujte nás

iNELS Professional, s.r.o.
Kolbenova 942/38a, 190 00, Praha 9 - Vysočany

IČO: 04488032
Společnost je vedená u Městského soudu v Praze pod spisovnou značkou  C 248497

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.