Vstupem na tuto stránku souhlasíte s používáním cookies.
Souhlasím

I malé trhy přinášejí velké příležitosti ve smart home

Důkazem je Slovinský trh, který v oblasti chytrých elektroinstalací není žádným průkopníkem. Nicméně i zde dokázaly produkty řady iNELS RF Control výrazně zabodovat. Spolupráce s největším slovinským velkoobchodem v oblasti elektro „Elektronabava,“ začala již koncem roku 2016, a že je úspěšná dokazuje hodnota prodaného zboží, která přesáhla 1 milion korun.

Příjemně nás překvapil zájem o systém iNELS RF Control během veletrhu Sejem dom, který se konal začátkem března v Ljubljaně. Tím, že je tento bezdrátový systém sám o sobě velmi jednoduchý, ale zároveň důmyslný a dá se pořídit za rozumnou cenu, si získal řadu příznivců. Bez významných zásahů – bez bourání zdí a projektové dokumentace si může kousek smart home pořídit prakticky každý. Zájemci o iNELS RF Control nejčastěji ocenili možnost pořídit si jeden až dva prvky, a až pokud jim bude vyhovovat, mohou systém postupně kdykoliv rozšiřovat. 

Těšíme se na nové výzvy, které nás čekají v tomto teritoriu a uděláme maximum pro to, abychom byli zodpovědným a důsledným partnerem našim novým zákazníkům.

 

Kontaktujte nás

iNELS Professional, s.r.o.
Kolbenova 942/38a, 190 00, Praha 9 - Vysočany

IČO: 04488032
Společnost je vedená u Městského soudu v Praze pod spisovnou značkou  C 248497

phone icon
+ 420 800 100 671

© 2017 iNELS Professional | Všechna práva vyhrazena | Inteligentní elektroinstalace | Chytrý domov

Realizace: Logo DG Studia