Vstupem na tuto stránku souhlasíte s používáním cookies.
Souhlasím

Balíme to pro vás lépe

V Elko EP se snažíme neustále vyvíjet a posouvat dopředu, a nyní došlo i na naše kouzelné krabičky, do kterých balíme produkty a distribuujeme je našim zákazníkům. 

Proč vůbec dělat takovou akci? Na to nejlépe odpoví paní Hašová z vývojového oddělení: „S odlišným způsobem balení přicházíme především kvůli kvalitě našich produktů. Nově vyráběné boxy jsou tlustší a pevnější, eliminujeme tím tedy mechanické poškození výrobků.  No a v neposlední řadě jsou nová balení vizuálně sjednocená, elegantní a jednoduchá.“

S větším a odolnějším balením se nicméně trochu sníží počet výrobků v jedné krabici. Pro ilustraci, dříve se do 60modulové krabice vlezlo šest boxů s dvanácti produkty, tedy 72 výrobků. Nyní se do stejné krabice vejdou jen čtyři boxy s deseti produkty, to je 40 výrobků. Obdobně se počty snižují i u vícemodulových krabic. Každý jeden výrobek ale bude v ještě větším bezpečí, než doteď. 
  
Kromě kvality a estetiky změna potěší i milovníky přírody. Krabice jsou z recyklovatelných materiálů a drží i bez použití jakýchkoli lepidel, jsou tedy přírodě co nejvíce šetrné.
Věříme, že vám tato inovace bude přínosem a povede k dalšímu zlepšení našich služeb. 

Kontaktujte nás

iNELS Professional, s.r.o.
Kolbenova 942/38a, 190 00, Praha 9 - Vysočany

IČO: 04488032
Společnost je vedená u Městského soudu v Praze pod spisovnou značkou  C 248497

phone icon
+ 420 800 100 671

© 2017 iNELS Professional | Všechna práva vyhrazena | Inteligentní elektroinstalace | Chytrý domov

Realizace: Logo DG Studia