Novinky

14 Leden

Aplikace iNELS Home Control v novém kabátě!

Aplikace iNELS Home Control Vám umožňuje intuitivním způsobem ovládat technologie a spotřebiče ve Vašem domě prostřednictvím Vašeho chytrého telefonu. Aplikace je prostřednictvím chytrého telefonu spojena s chytrou RF krabičkou, která dál komunikuje s prvky iNELS RF Control.

Více
18 Prosinec

Veselé Vánoce!

Vážení obchodní přátelé, dovolte nám, abychom vám upřímně poděkovali za spolupráci v minulém roce a popřáli Vám hodně spokojenosti a úspěchů v novém roce!

Více
14 Prosinec

Ostatní jen přeprodávají...My však navíc vyvíjíme a vyrábíme sami!

Každý se ptá dodavatele: „Odkud to je? Kdo to vyrábí?“

Více
08 Prosinec

Bezdrátový systém iNELS boduje – získal prestižní ocenění Vizionář 2015

Firma ELKO EP znovu ukázala, jak jsou její výrobky a služby kvalitní a vysoce ceněné nejen laiky, ale i odbornou veřejností. K ocenění z roku 2013 si přidala další – za bezdrátové měření spotřeby energií v systému iNELS.

Více
07 Prosinec

Vánoční strom v Holešově ve světelné show

Osmnáct metrů vysoký vánoční strom zdobí od soboty 28. listopadu 2015 náměstí Dr. E. Beneše v Holešově. Výzdobu si v letošním roce vzala na starost naše firma a ta smrk oblékla do vskutku netradičního kabátu.

Více

Napište nám

iNELS Group
Kolbenova 942/38a, 190 00, Praha 9 - Vysočany

+ 420 277 000 700

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.