Future Office photo

Chytrá kancelář zítřka, zdravé, úsporné
a efektivní pracovní prostory.

Future Smart Office nabízí mnohá řešení
pro všechny typy kancelářských prostor. 
Sledujte kvalitu vzduchu nebo 
si nastavte stínění a osvětlení přesně
podle momentálních konkrétních požadavků a mnohem více ...

Kanceláře budoucnosti se systémem iNELS

Future office - chytré řešení pro chytré zaměstnavatele

Future offices jako moderní kanceláře dneška nabízí svým uživatelům mnoho variant pro zkvalitnění a zpříjemnění času stráveného v zaměstnání. Zároveň zvyšují bezpečnost zaměstnanců i majetku.

Vše začíná už na parkovišti, kde Systém řízení vstupů pomocí tagů identifikuje zaměstnance, zdvihá závoru, otevírá dveře budovy. Zároveň nastaví pracovní místo zaměstnance dle jeho přednastavených hodnot. Usnadňuje také sdílených společných prostor, zasedacích nebo konferenčních místností. Za pomocí sdílených online kalendářů má každý zaměstnanec přehled o obsazenosti, efektivněji může plánovat své schůzky, může přednastavovat scény pro jednotlivé typy jednání.

Ke zvýšení bezpečnosti a monitoringu pohybu nepovolaných osob velmi dobře slouží Real time location system. Čtečky a kontrolní body v reálném čase monitorují pohyb osob po pracovním prostoru, eliminují vloupání a následné škody na majetku.

Systém pomocí detektorů kvality vzduchu nepřetržitě dohlíží na tvorbu zdravého prostředí pro zaměstnance. Vyhodnocuje množství CO2, teplotu, vlhkost, počet lidí v místnosti. Napomáhá tím lepší koncentraci, myšlení nebo zvládání krizových situací.

Reference

Hotel Radisson

+ +

Hermitage Museum

+ +

Dvorec sporta Megasport

+ +

Napište nám

iNELS Group
Kolbenova 942/38a, 190 00, Praha 9 - Vysočany

+ 420 277 000 700

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.