Poprvé do Atén na přehlídku hotelových řešení

ELKO EP se zúčastnilo prémiového ročníku výstavy Xenia 2017, který se uskutečnil 25. – 27. listopadu na aténském výstavišti Metropolitan Expo. Čtyři plné haly nabídly plejádu chytrých technologií a řešení pro hotely a obecně turismus.

Naše společnost zde představila své hotelové systémy iNELS – přístupové systémy postavené na technologii RFID (Radio Frequency Identification – identifikace na bázi rádiové frekvence), IPTV řešení ve spojení se systémem iNELS Hospitality Solution, kdy ovládání hotelových pokojů probíhá prostřednictvím hotelové televize a internetového protokolu, nebo třeba propojení iNELS Hospitality a PMS (Property management system).

Zájem hoteliérů a návštěvnost výstavy byla vysoká, nedávno totiž v Řecku skončila turistická sezona, je tedy nejlepší čas začít pracovat na rekonstrukcích a vylepšeních. I proto jsme rádi, že jsme se mohli této premiéry zúčastnit a představit námi nabízená řešení.

Napište nám

iNELS Group
Kolbenova 942/38a, 190 00, Praha 9 - Vysočany

+ 420 277 000 700

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.