Vstupem na tuto stránku souhlasíte s používáním cookies.
Souhlasím

Vystavovali jsme na věhlasné výstavě ISC 2017

Uplynulý víkend jsme znovu zavítali do Íránu, tentokráte na International Exhibiton & Festival on New Urban Technologies (ICS 2017), tedy na mezinárodní výstavu a veletrh městských technologií. Tato akce se konala 4. - 6. srpna v Isfahánu, třetím největším íránském městě. 

Během tří dnů došlo především na témata spojená se Smart Cities - technologie ve veřejné dopravě, finančnictví a administrativní správě, technologie spojené s životním prostředím, přenosem informací a komunikací celkově. Své produkty a řešení zde prezentovaly stovky firem, k vidění byli také zajímaví řečníci, například íránský ministr pro vědu, výzkum a technologie, Dr. Farhadi, nebo primátor Isfahánu, Dr. Jamalinejad.

Svůj stánek zde mělo i ELKO EP, představil námi nabízené chytré sady, informační panely pro Smart City, Energy management solutions a GRMS. Naživo také demonstroval, jak fungují produkty pro bezdrátové ovládání RF control. Největší zájem byl o přehrávač LARA a ukázky instalace do designových rámečků Logus.

Více o této výstavě si můžete přečíst na oficiálních webových stránkách.

 

 

Kontaktujte nás

phone icon
+ 420 800 100 671

© 2017 iNELS Professional | Všechna práva vyhrazena | Inteligentní elektroinstalace | Chytrý domov

Realizace: Logo DG Studia