Spínací hodiny s širokou škálou využití

Spínací hodiny slouží k ovládání různých zařízení v závislosti na reálném čase, tudíž mohou být využity téměř kdekoliv. Spínání je možné nastavit v denním, týdenním i v ročním režimu a nechybí ani prázdninový režim.

Hodiny můžete využít například k pravidelnému spínání veřejného osvětlení, k osvětlení billboardů a jiných reklam, spínání podsvícení vitrín a výloh, osvětlení hal nebo ke spínání školních zvonků či kostelních zvonů. Mimo toto využití, můžete hodiny zapojit i v domácnosti a to pří spínání zahradního osvětlení, zavlažování Vašich trávníků nebo k odvětrávání. Zkrátka by se dalo říci, že jsou vhodné tam, kde je třeba spínat a základě času.

Přidanou hodnotou je náhodný režim v případě dovolené, cyklický režim v případě pravidelného spínání nebo pulzní režim. Materiál kontaktu AgSnO (16A) dovoluje spínat nejen klasické odporové zátěže (AC1), ale také motory (AC3) a to do hodnoty 3A bez použití stykačů

TIPY, jak dále využít spínací hodiny:

  • Spojením hodin, stmívače DIM-2-1h a žárovky lze simulovat východ a západ slunce v reálném čase (využití hlavně pro chovatele).
  • Díky nastavení GPS souřadnic, spínací hodiny (SHT-4) plně nahrazují soumrakové spínače a eliminují montáž světelných senzorů.
  • V kombinaci s bezdrátovým spínacím prvkem RFSA-61B nebo RFSA-61M lze podmínkovat vzdálené ovládání klíčenkou (závory, vrata, brány…) jen v určitou dobu.

Kontaktujte nás

iNELS Professional, s.r.o.
Kolbenova 942/38a, 190 00, Praha 9 - Vysočany

IČO: 04488032
Společnost je vedená u Městského soudu v Praze pod spisovnou značkou  C 248497

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.