Vstupem na tuto stránku souhlasíte s používáním cookies.
Souhlasím

Komunikujeme nově s Promoticem

Naše systémy iNELS nově komunikují s Promotic Scada vizualization software. Jedná se o software, který slouží k vizualizaci a řízení technologických procesů v širokém spektru průmyslových odvětví. Stále častěji se tento typ softwaru využívá také pro správu a ovládání technologií v inteligentních domech a budovách. Právě tato inteligentní řešení iNELS od roku 2007 vyvíjí a vyrábí, proto stále pracujeme na lepších a lepších výsledcích.

SCADA systém je koncipován tak, aby byl co nejpřístupnější všem uživatelům. Disponuje velice širokou škálou komunikačních možností. Nabízí zabudované komunikační ovladače, standardizovaná rozhraní, webový server, přístupy k databázím. Díky tomu lze systém téměř neomezeně integrovat do vlastních technologií a projektů.

Scada systém komunikuje se třemi našimi zařízeními. Prvním z nich je centrální jednotka iNELS, která si předává informace prostřednictvím ASCII protokolu – k tomu Promotic využívá softwarový ovladač s názvem „PmCHAR“. Dalšími produkty jsou chytré krabičky eLAN-RF-003 a eLAN-RF-Wi-003. Ty vysílají a předávají informace prostřednictvím API rozhraní - komunikace s chytrou krabičkou ovladačem "HttpRequest" (sestava s daty a obrazem), který je součástí instalace. Lze tak nejen sledovat stavy RF prvků, ale také je ovládat.

Více informací se dozvíte přímo na webových stránkách společnosti Promotic, případně na webu www.inels.cz.

Kontaktujte nás

iNELS Professional, s.r.o.
Kolbenova 942/38a, 190 00, Praha 9 - Vysočany

IČO: 04488032
Společnost je vedená u Městského soudu v Praze pod spisovnou značkou  C 248497

phone icon
+ 420 800 100 671

© 2017 iNELS Professional | Všechna práva vyhrazena | Inteligentní elektroinstalace | Chytrý domov

Realizace: Logo DG Studia