Učeň elektro a elektrotechnických oborů

Co Vás čeká?

  • Výroba rozváděčů
  • Mechanická instalace elektrických a elektronických zařízení, ovladačů, vypínačů atd.

Co nabízíme?

  • Možnost se učit od odborníků v daném oboru
  • Po vyučení možnost práce na hlavní pracovní poměr
  • Zázemí české stabilní a rozvíjející se společnosti.
  • Přátelské jednání i pracovní prostředí.
  • Možnost odborného i kariérního růstu.

Místo výkonu práce: Kolbenova 942/38a, Praha 9
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)

Co požadujeme?

  • Manuální zručnost
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Spolehlivost
  • 3. ročník ( možno i druhé pololetí 2. ročníku)

V případě zájmu o tuto pozici zašlete životopis na níže uvedený kontakt.
Také si prosím pozorně přečtěte následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem:

"Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu (motivačního dopisu a příloh) dávám souhlas k jejich zpracování, shromažďování a uchování v databázi osobních údajů společnosti iNELS Professional, s.r.o., prostřednictvím zpracovatele osobních údajů iNELS Professional, s.r.o., v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění, za účelem mé účasti ve výběrovém řízení na pracovní pozici v uvedené společnosti, a to na dobu neurčitou, tj. do odvolání tohoto souhlasu."

Kateřina Halfarová
Mobil +420 608 799 432
E-mail halfarova@inels.cz

Jste ten pravý člověk pro nás? Chceme Vás do týmu. Ozvěte se nám také prostřednictvím tohoto formuláře.

Napište nám

iNELS Group
Kolbenova 942/38a, 190 00, Praha 9 - Vysočany

+ 420 277 000 700

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.