Presales konzultant

Máte rádi nové technologie? Pak do týmů hledáme právě Vás!

Co Vás čeká?

  • Spolupráce s obchodním týmem na nabídkách pro nové i stávající zákazníky.
  • Účast na obchodních jednání v roli technického experta.
  • Příprava podkladů pro obchodní tým na základě jejich požadavků.
  • Schopnost naslouchat zákazníkům - hledání efektivního řešení.
  • Zodpovědnost za nabízené řešení - doručitelnost, profitabilita a splňující očekávání zákazníka.
  • Schopnost odpovídat zákazníkům na jejich následné požadavky.
  • Prezentace řešení.
  • Zajišťuje přípravu projektové dokumentace.
  • Zajišťuje přípravu projektové dokumentace ve spolupráci s externími projektanty.

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní a prestižní společnosti.
  • Možnost profesního růstu, školení.
  • Motivující ohodnocení s možností prémií.
  • Práce na plný úvazek.
  • Mobilní telefon, notebook.
  • Příspěvek na stravování, home office, sick days.

Co požadujeme?

  • Předchozí zkušenost s prací na technické presales pozici.
  • Znalosti v oblasti automatizace s důrazem na automatizaci budov.
  • Zkušenost se stavebnictvím a realizací staveb.
  • Schopnost prezentovat technické informace laikům i odborníkům v oboru.
  • Komunikační dovednosti, reprezentativní a příjemné vystupování.
  • Spolehlivost, samostatnost, analytické a organizační dovednosti.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete životopis na níže uvedený kontakt.
Také si prosím pozorně přečtěte následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem:

"Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu (motivačního dopisu a příloh) dávám souhlas k jejich zpracování, shromažďování a uchování v databázi osobních údajů společnosti iNELS Professional, s.r.o., prostřednictvím zpracovatele osobních údajů iNELS Professional, s.r.o., v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění, za účelem mé účasti ve výběrovém řízení na pracovní pozici v uvedené společnosti, a to na dobu neurčitou, tj. do odvolání tohoto souhlasu."

Kateřina Halfarová
Mobil +420 608 799 432
E-mail info@inels.cz

Jste ten pravý člověk pro nás? Chceme Vás do týmu. Ozvěte se nám také prostřednictvím tohoto formuláře.

Napište nám

iNELS Group
Kolbenova 942/38a, 190 00, Praha 9 - Vysočany

+ 420 277 000 700

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.