Junior marketing manažer

Náplň práce:

  • samostatné vedení svěřených projektů v oblasti marketingu a podpory týmu prodeje
  • návrh a tvorba marketingových kampaní vč. textového a grafického zpracování podkladů zejména v oblastech

– tisk, online komunikace

– přímé komunikace s našimi zákazníky a obchodními partnery (newsletters)

  • spolupráce s kreativními a komunikačními agenturami
  • příprava a koordinace eventů
  • analýza a vyhodnocování dopadů naší komunikace

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání (vhodné i pro absolventy či studenty posledních ročníků)
  • kreativní myšlení, vysokou míru samostatnosti a týmového ducha
  • zkušenosti s psaním textů, marketingových nabídek, brožur atp.
  • zkušenost s prací s některým z grafických softwarů (Adobe Illustrator, Photoshop atp.)
  • nadšení pro svěřené úkoly a značku – vnitřní motivaci
  • schopnost se dobře a jednoduše vyjadřovat
  • orientaci na výsledek
  • znalost práce v prostředí Microsoft Office

Nabízíme:

  • zázemí a stabilitu společnosti
  • motivující platové ohodnocení
  • nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů
  • jedinečnou příležitost seberealizace a osobního růstu

Místo výkonu práce: Praha

Termín nástupu: ihned, dle dohody

V případě Vašeho zájmu posílejte motivační dopis a profesní životopis. Kontakt: stuchlik@inels.cz

Jste ten pravý člověk pro nás? Chceme Vás do týmu. Ozvěte se nám také prostřednictvím tohoto formuláře.

Napište nám

iNELS Group
Kolbenova 942/38a, 190 00, Praha 9 - Vysočany

+ 420 277 000 700

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.